Rukomet: Međimurje s osmoricom igrača u Gorici bez šanse

U susretu rukometne Lige za ostanak Međimurje je gostovalo kod Gorice. Domaća ekipa je slavila 34:24.

Osim samog rezultat bitno je istaknuti da su Čakovčani otišli u goste sa samo osmoricom igrača. Vratar je bio Matija Matučec i skupio je 12 obrana, a Benjamin Kovačević koji je inače vratar silom prilike je zaigrao i još k tome zabio dva gola.

Još su igrali Dario Horvatić (4), Marko Petek (9), Nino Kovačić (5), Petar Sklepić (3), Karlo Kočevar (1) i Simon Novak. Gorica je, naravno, u zapisniku imao svih šesnaest igrača.

Domaćin se odlijepio na nekoliko golova viška na samom startu utakmice i do kraja susreta je održavao ili povećavao prednost. U 12. minuti bilo je 8:3. Poluvrijeme završava 18:12.

U drugom poluvremenu u 36. minuti bilo je 19:15, no Gorica u 44. minuti već ima deset golova prednosti kod rezultata 26:16. Susret završava 34:24.

U utorak Međimurje gostuje kod Dubrave, a u petak dočekuje Varteks.