U drugom kolu Ljetne lige Međimurja u odbojci odigrana dva susreta

U drugom kolu Ljetne lige Međimurja u odbojci odigrana su dva susreta. Najzanimljivije je bilo u dvoboju Centrometal Čakovca i Tottenhama. Iako čakovečka ekipa nije nastupila u najjačem sastavu ipak je bila apsolutni favorit protiv momčadi iz Totovca.

Ipak, gosti su odličnom i borbenom igrom iznenadili domaćine i odnijeli sva tri boda. Počelo je očekivano i Centrometalovci su u prvom setu imali i do pet poena prednosti. To su sve na kraju seta prokockali i izgubili ga na dva razlike.

Slično je završio i drugi set. U trećem je u startu bilo 14:1 za domaće, te su lagano smanjili na 1:2. Ipak, treći set bio je preslika prva dva seta. Neizvjesno do kraja i opet 25:23 za Tottenham.

U drugom susretu Centrometal Macinec je bez većih poteškoća svladao Plave iz Peklenice sa 3:0, po setovima na 10, 22 i 22 poena.

Treći susret Totovec – Elting Nedelišće zbog lošeg vremena je odgođen i igrat će se tijekom tjedna.

U narednom kolu čeka nas totovečki derbi. Tottenham će osokoljen dobrim startom u ligi pokušati iznenaditi svoje mlađe prvotimce. Obzirom na prikazano u prva dva kola čeka nas zanimljiv susret. Centrometal Čakovec ide u goste u Peklenicu gdje trebaju popraviti dojam iz prva dva kola. Elting Nedelišće pak u Črečanu dočekuje Mladost iz Vularije.