Rukomet: Međimurje prekratko za jedan gol

Rukometaši Međimurja u Ligi za ostanak ugostili su Dubravu iz Zagreba. U neizvjesnoj završnici gosti su slavili s minimalnih 31:30.

Gotovo cijelo prvo poluvrijeme igralo se gol za gol da bi pri kraju poluvremena Dubrava napravila četiri gola viška. Prvi dio završio je 13:17. Drugo poluvrijeme gosti su imali od jednog do četiri gola razlike.

Čakovčani su ih ulovili u 56. minuti kada je bilo 28:28. S dva gola Dubrava odlazi na 28:30. Međimurje smanjuje na 29:30, Dubrava je uspješna u napadu za 29:31. Još jedan gol Međimurja za konačnih 30:31.

Petar Sklepić zabio je u redovima Međimurja 7 golova, Neven Martinčević 6, Marko Petek 5, Vedran Škrobar 4, Dario Horvatić i Dominik Mišević 3 te Andreas Tomer 2 gola. Matija Matučec zaustavio je 12 lopti. Kod gostiju Goran Stojsavljević je zabio 11 golova, a vratar Tin Badžek sakupio je 23 obrane.

U idućem kolu slijedi gostovanje kod Gorice.