1. MNL: Polet na plus pet, BSK “pao” kod čakovečke Sloge

U odgođenim susretima 1. MNL u 16. kolu Polet iz Svetog Martina poduplao je svoju prednost pred drugim BSK-om iz Belice. Polet je u Goričanu bio bolji od Trnave 4:1. Poluvrijeme je bilo 1:1.

BSK je gostovao u Čakovcu kod Sloge gdje je poražen 1:0. Slogaši su zabili jedini gol u 75. minuti. Polet sada ima 54 boda, drugi Spartak 49, dok je BSK ostao na 48.

Pušćine je slavilo 4:1 protiv Naprijeda. Prvi dio završio je 1:1. Spartak je s 2:1 bio bolji od Sokola. I ovdje je prvi dio završio 1:1. Omladinac je u Novom Selu Rok s 4:1 pobijedio Mladost iz Ivanovca. Poluvrijeme je i ovdje bilo 1:1.

Podturen i Centrometal remizirali su rezultatom 1:1. Čukovec je bio bolji od Dubravčana 3:1. Nakon prvog dijela Čukovec je poveo 2:0. Sloboda je u Slakovcu s Dinamom iz Palovca odigrala 2:2. Slakovčani su dobili poluvrijeme 1:0, u nastavku su poveli i 2:0. Palovčani su poravnali na konačnih 2:2.

1. MNL 16. kolo: Pušćine – Naprijed 4:1, Spartak – Sokol 2:1, Omladinac Novo Selo Rok – Mladost Ivanovec 4:1, Trnava – Polet Sveti Martin na Muri 1:4, Podturen – Centrometal 1:1, Čukovec 77 – Dubravčan 3:1, Sloboda Slakovec – Dinamo Palovec 2:2 i Sloga Čakovec – BSK 1:0.