Tenis: Idemo Iva!

Prekinut je susret četvrtfinala ITF turnira u Wiesbadenu u kojemu igra naša Iva Mekovec protiv domaće igračice Julie Kimmelman. Prvi set je dobila Iva 6:4.

Krajem drugog seta Julia je vodila 6:5 i servirala za taj set, no Iva se nije dala i izjednačila je na 6:6. U tie – breaku Julia je povela 3:1, a Iva se vraća na 3:3.

Domaća igračica tada odlazi na 6:3, Iva smanjuje na 6:4, no Julia dobiva sedmi bod za pobjedu u drugom setu 7:6 i izjednačenje u setovima.

Susret je očito prekasno počeo, prekinut je kod 1:1 u setovima. Susret je bio najavljen danas za 13:00 sati, pa 14:30 sati da bi na kraju bio preseljen u dvoranu u 19:30 sati.  Dobije li Iva treći set igrat će polufinale s Kazahstankom Annom Danilinom.