rezultati

Prva Međimurska nogometna liga 23/24

Prva međimurska liga - tablica, raspored i rezultati

TABLICA

REZULTATI

19. KOLO

  • 13.04.2024 16:30 NK Hodošan – NK Omladinac Novo Selo Rok 5:1
  • 14.04.2024 16:30 NK Croatia Orehovica – NK Zasadbreg 77 2:2
  • 13.04.2024 16:30 NK Polet (P) – NK Naprijed (C) 3:1
  • 14.04.2024 16:30 NK ČSK – NK Kraljevčan 38 2:5
  • 14.04.2024 16:30 NK Trnava – NK Strahoninec 1:2
  • 14.04.2024 16:30 NK Dubravčan (DD) – NK Sokol (V) 3:2
  • 13.04.2024 16:30 NK Venera PMP – NK Plavi (P) 2:0

18. KOLO

  • 06.04.2024 16:30 NK Omladinac Novo Selo Rok – NK Venera PMP 1:2
  • 07.04.2024 16:30 NK Sokol (V) – NK Plavi (P) 3:3
  • 07.04.2024 16:30 NK Strahoninec – NK Dubravčan (DD) 1:5
  • 07.04.2024 16:30 NK Kraljevčan 38 – NK Trnava 2:1
  • 07.04.2024 16:30 NK Naprijed (C) – NK ČSK 3:2
  • 07.04.2024 16:30 NK Zasadbreg 77 – NK Polet (P) 2:2
  • 06.04.2024 16:30 NK Hodošan – NK Croatia Orehovica 2:3

1. KOLO

  • 27.08.2023 18:00 NK Strahoninec – NK Omladinac Novo Selo Rok 0:1
  • 27.08.2023 18:00 NK Sokol (V) – NK Kraljevčan 38 1:2
  • 26.08.2023 18:00 NK Venera PMP – NK Naprijed (C) 2:0
  • 26.08.2023 18:00 NK Plavi (P) – NK Zasadbreg 77 2:2
  • 27.08.2023 18:00 NK Dubravčan (DD) – NK Hodošan 6:1
  • 27.08.2023 18:00 NK Trnava – NK Croatia Orehovica 4:0
  • 27.08.2023 18:00 NK ČSK – NK Polet (P) 2:1

2. KOLO

  • 02.09.2023 17:00 NK Omladinac Novo Selo Rok – NK Polet (P) 0:2
  • 03.09.2023 17:00 NK Croatia Orehovica – NK ČSK 3:0
  • 02.09.2023 17:00 NK Hodošan – NK Trnava 0:0
  • 03.09.2023 17:00 NK Zasadbreg 77 – NK Dubravčan (DD) 1:1
  • 03.09.2023 17:00 NK Naprijed (C) – NK Plavi (P) 1:0
  • 03.09.2023 17:00 NK Kraljevčan 38 – NK Venera PMP 0:1
  • 03.09.2023 17:00 NK Strahoninec – NK Sokol (V) 0:3

3. KOLO

  • 10.09.2023 16:30 NK Sokol (V) – NK Omladinac Novo Selo Rok 4:2
  • 09.09.2023 16:30 NK Venera PMP – NK Strahoninec 5:1
  • 09.09.2023 16:30 NK Plavi (P) – NK Kraljevčan 38 4:2
  • 10.09.2023 16:30 NK Dubravčan (DD) – NK Naprijed (C) 3:1
  • 10.09.2023 16:30 NK Trnava – NK Zasadbreg 77 0:4
  • 10.09.2023 16:30 NK ČSK – NK Hodošan 2:2
  • 09.09.2023 16:30 NK Polet (P) – NK Croatia Orehovica 1:6

4. KOLO

  • 16.09.2023 16:30 NK Omladinac Novo Selo Rok – NK Croatia Orehovica 2:3
  • 16.09.2023 16:30 NK Hodošan – NK Polet (P) 3:2
  • 17.09.2023 16:30 NK Zasadbreg 77 – NK ČSK 2:1
  • 17.09.2023 16:30 NK Naprijed (C) – NK Trnava 0:0
  • 17.09.2023 16:30 NK Kraljevčan 38 – NK Dubravčan (DD) 5:1
  • 17.09.2023 16:30 NK Strahoninec – NK Plavi (P) 3:2
  • 17.09.2023 16:30 NK Sokol (V) – NK Venera PMP 2:1

5. KOLO

  • 23.09.2023 16:00 NK Venera PMP – NK Omladinac Novo Selo Rok 1:1
  • 23.09.2023 16:00 NK Plavi (P) – NK Sokol (V) 1:0
  • 24.09.2023 16:00 NK Dubravčan (DD) – NK Strahoninec 6:1
  • 24.09.2023 16:00 NK Trnava – NK Kraljevčan 38 1:2
  • 24.09.2023 16:00 NK ČSK – NK Naprijed (C) 2:1
  • 23.09.2023 16:00 NK Polet (P) – NK Zasadbreg 77 4:4
  • 24.09.2023 16:00 NK Croatia Orehovica – NK Hodošan 2:1

6. KOLO

  • 30.09.2023 16:00 NK Omladinac Novo Selo Rok – NK Hodošan 0:3
  • 01.10.2023 16:00 NK Zasadbreg 77 – NK Croatia Orehovica 4:2
  • 01.10.2023 16:00 NK Naprijed (C) – NK Polet (P) 1:5
  • 01.10.2023 16:00 NK Kraljevčan 38 – NK ČSK 3:1
  • 01.10.2023 16:00 NK Strahoninec – NK Trnava 0:3
  • 01.10.2023 16:00 NK Sokol (V) – NK Dubravčan (DD) 3:2
  • 30.09.2023 16:00 NK Venera PMP – NK Plavi (P) 1:3

7. KOLO

  • 07.10.2023 15:30 NK Plavi (P) – NK Omladinac Novo Selo Rok 2:1
  • 08.10.2023 15:30 NK Dubravčan (DD) – NK Venera PMP 3:1
  • 08.10.2023 15:30 NK Trnava – NK Sokol (V) 4:2
  • 08.10.2023 15:30 NK ČSK – NK Strahoninec 1:5
  • 07.10.2023 15:30 NK Polet (P) – NK Kraljevčan 38 5:5
  • 08.10.2023 15:30 NK Croatia Orehovica – NK Naprijed (C) 0:2
  • 07.10.2023 15:30 NK Hodošan – NK Zasadbreg 77 3:2

8. KOLO

  • 14.10.2023 15:30 NK Omladinac Novo Selo Rok – NK Zasadbreg 77 0:2
  • 15.10.2023 15:30 NK Naprijed (C) – NK Hodošan 2:4
  • 15.10.2023 15:30 NK Kraljevčan 38 – NK Croatia Orehovica 3:4
  • 15.10.2023 15:30 NK Strahoninec – NK Polet (P) 3:1
  • 15.10.2023 15:30 NK Sokol (V) – NK ČSK 4:1
  • 14.10.2023 15:30 NK Venera PMP – NK Trnava 4:1
  • 14.10.2023 15:30 NK Plavi (P) – NK Dubravčan (DD) 2:4

9. KOLO

  • 22.10.2023 15:00 NK Dubravčan (DD) – NK Omladinac Novo Selo Rok 2:1
  • 22.10.2023 15:00 NK Trnava – NK Plavi (P) 2:0
  • 22.10.2023 15:00 NK ČSK – NK Venera PMP 1:3
  • 21.10.2023 15:00 NK Polet (P) – NK Sokol (V) 4:1
  • 22.10.2023 15:00 NK Croatia Orehovica – NK Strahoninec 1:1
  • 21.10.2023 15:00 NK Hodošan – NK Kraljevčan 38 1:2
  • 22.10.2023 15:00 NK Zasadbreg 77 – NK Naprijed (C) 0:0

10. KOLO

  • 28.10.2023 15:00 NK Omladinac Novo Selo Rok – NK Naprijed (C)2:1
  • 29.10.2023 14:00 NK Kraljevčan 38 – NK Zasadbreg 77 4:2
  • 29.10.2023 14:00 NK Strahoninec – NK Hodošan 4:3
  • 29.10.2023 14:00 NK Sokol (V) – NK Croatia Orehovica 2:2
  • 28.10.2023 15:00 NK Venera PMP – NK Polet (P) 1:1
  • 28.10.2023 15:00 NK Plavi (P) – NK ČSK 5:2
  • 29.10.2023 14:00 NK Dubravčan (DD) – NK Trnava 2:1

11. KOLO

  • 05.11.2023 14:00 NK Trnava – NK Omladinac Novo Selo Rok -:-
  • 05.11.2023 14:00 NK ČSK – NK Dubravčan (DD) 1:6
  • 04.11.2023 14:00 NK Polet (P) – NK Plavi (P) 3:1
  • 05.11.2023 14:00 NK Croatia Orehovica – NK Venera PMP 1:0
  • 04.11.2023 14:00 NK Hodošan – NK Sokol (V) 1:2
  • 05.11.2023 14:00 NK Zasadbreg 77 – NK Strahoninec 6:2
  • 05.11.2023 14:00 NK Naprijed (C) – NK Kraljevčan 38 -:-

12. KOLO

  • 11.11.2023 13:30 NK Omladinac Novo Selo Rok – NK Kraljevčan 38 3:0
  • 12.11.2023 13:30 NK Strahoninec – NK Naprijed (C) 1:0
  • 12.11.2023 13:30 NK Sokol (V) – NK Zasadbreg 77 0:1
  • 11.11.2023 13:30 NK Venera PMP – NK Hodošan 1:1
  • 11.11.2023 13:30 NK Plavi (P) – NK Croatia Orehovica 1:1
  • 12.11.2023 13:30 NK Dubravčan (DD) – NK Polet (P) 2:0
  • 12.11.2023 13:30 NK Trnava – NK ČSK 1:2

13. KOLO

  • 19.11.2023 13:30 NK ČSK – NK Omladinac Novo Selo Rok 2:5
  • 18.11.2023 13:30 NK Polet (P) – NK Trnava 0:2
  • 19.11.2023 13:30 NK Croatia Orehovica – NK Dubravčan (DD) 0:5
  • 18.11.2023 13:30 NK Hodošan – NK Plavi (P) 3:1
  • 19.11.2023 13:30 NK Zasadbreg 77 – NK Venera PMP 1:0
  • 19.11.2023 13:30 NK Naprijed (C) – NK Sokol (V) 1:4
  • 19.11.2023 13:30 NK Kraljevčan 38 – NK Strahoninec 4:0

14. KOLO

  • 09.03.2024 15:00 NK Omladinac Novo Selo Rok – NK Strahoninec 1:1
  • 10.03.2024 15:00 NK Kraljevčan 38 – NK Sokol (V) 5:4
  • 10.03.2024 15:00 NK Naprijed (C) – NK Venera PMP 2:1
  • 10.03.2024 15:00 NK Zasadbreg 77 – NK Plavi (P) 7:1
  • 09.03.2024 15:00 NK Hodošan – NK Dubravčan (DD) 1:3
  • 10.03.2024 15:00 NK Croatia Orehovica – NK Trnava 2:1
  • 09.03.2024 15:00 NK Polet (P) – NK ČSK 1:0

15. KOLO

  • 16.03.2024 15:00 NK Polet (P) – NK Omladinac Novo Selo Rok 2:2
  • 17.03.2024 15:00 NK ČSK – NK Croatia Orehovica 3:6
  • 17.03.2024 15:00 NK Trnava – NK Hodošan 1:3
  • 17.03.2024 15:00 NK Dubravčan (DD) – NK Zasadbreg 77 1:1
  • 16.03.2024 15:00 NK Plavi (P) – NK Naprijed (C) 2:2
  • 16.03.2024 15:00 NK Venera PMP – NK Kraljevčan 38 4:1
  • 17.03.2024 15:00 NK Sokol (V) – NK Strahoninec 9:4

16. KOLO

  • 23.03.2024 15:30 NK Omladinac Novo Selo Rok – NK Sokol (V) 0:1
  • 24.03.2024 15:30 NK Strahoninec – NK Venera PMP -:-
  • 24.03.2024 15:30 NK Kraljevčan 38 – NK Plavi (P) -:-
  • 24.03.2024 15:30 NK Naprijed (C) – NK Dubravčan (DD) -:-
  • 24.03.2024 15:30 NK Zasadbreg 77 – NK Trnava -:-
  • 23.03.2024 15:30 NK Hodošan – NK ČSK 1:0
  • 23.03.2024 15:30 NK Polet (P) – NK Croatia Orehovica 3:1

17.KOLO

  • 30.03.2024 15:30 NK Croatia Orehovica – NK Omladinac Novo Selo Rok 1:2
  • 30.03.2024 15:30 NK Polet (P) – NK Hodošan 1:0
  • 31.03.2024 16:30 NK ČSK – NK Zasadbreg 77 2:3
  • 31.03.2024 16:30 NK Trnava – NK Naprijed (C) 0:2
  • 31.03.2024 16:30 NK Dubravčan (DD) – NK Kraljevčan 38 1:2
  • 30.03.2024 15:30 NK Plavi (P) – NK Strahoninec 1:1
  • 31.03.2024 16:30 NK Venera PMP – NK Sokol (V) 3:2

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije