ODLUKA U ZADNJIH 90 MINUTA

DANAS JE DAN ODLUKE Tko će biti prvak – Nedelišće ili BSK Belica?

Danas su na rasporedu preostale utakmice posljednjeg kola 1. međimurske lige koje će nam dati odgovor na najvažnije pitanje – tko će biti prvak?

U igri su Nedelišće i BSK Belica, oba kluba imaju po 83 boda, s istim učinkom od 26 pobjeda, pet remija te po dva poraza. U posljednjem kolu Nedelišće gostuje u Jurovcu kod Bratstva koje nema rezultatski imperativ jer su nastup u tzv. Premijer ligi već osigurali.

Tko će biti prvak 1. međimurske lige - Nedelišće ili BSK Belica?

Vidi rezultate

BSK također gostuje, kod Jedinstva u Gornjem Mihaljevcu koje je također osiguralo nastup u Premijer ligi iduće sezone.

U slučaju da oba kluba prvenstvo zaključe pobjedama, imat će po 86 bodova i u tom slučaju će prvak biti Nedelišće zbog bolje omjera u međusobnim utakmicama. Naime, u prvoj utakmici u Nedelišću završilo je remijem 1:1, dok je ‘na uzvratu’ u Belici bolje bilo Nedelišće rezultatom 1:3.

Utakmice počinju u 18 sati, a finalnih 90 minuta odlučit će o prvaku 1. međimurske lige.