1. MEĐIMURSKA LIGA Osvrt na 27. kolo: Četvrta uzastopna pobjeda Podturna

U 27. prvenstvenom kolu 1. međimurske lige postignuto je 38 pogodaka kroz devet utakmica u kojima su u pet utakmica slavili domaćini, a u četiri gosti

Omladinac je pobijedio u Orehovici Croatiju s dva pogotka Drka (8. i 18.), Novaka iz kaznenog udarca (25.) i Kazume (72). Za domaćina, pogotke je postigao Hanžeković u dva navrata, u 6. i 62. minuti.

Graničar je slavio u Savskoj Vesi u utakmici protiv Bratstva pogocima Brčića (24. i 32.), dok je za domaćina pogodak postigao Knežević u 85. minuti. Graničar je od 82. minute igrao s igračem manje jer im je isključen Tilošanec.

Graničar je slavio u Savskoj Vesi

BSK je očekivano pobijedio Slogu iz Čakovca rezultatom 3:1. Za Beličance strijelci su bili Đurasek i u dva navrata Malnar, dok je za Slogu strijelac bio Vinković. Nedelišće je savladalo Slogu iz Štrigove 3:1 pogocima Kršlaka u 20., Diega Armanda u 80. te Marciuša u 90. minuti. Pogodak za Slogu je postigao Šoštarić.

Podturen je slavio u Goričanu pobijedivši Trnavu rezultatom 3:1. Lepen u 1. i 72. minuti te Božić u 32. minuti bili su strijelci za Podturen, dok je za Trnavu strijelac bio Jakšić u 80. minuti.

Nova pobjeda BSK-a

Međimurec je u Svetom Jurju na Bregu protiv Venere PMP upisao treći uzastopni poraz. Kuhar dovodi goste u vodstvo u 17. minuti da bi domaćin preko Hudoletnjaka u 38. te Meglića u 62. i 81. minuti stigao do visoke i zaslužene pobjede. Polet je poražen u Pribislavcu od Centrometala 1:2. Toma u 12. te Kocijan u 58. minuti donijeli su gostima vodstvo od 0:2, da bi Ladić u 70. minuti smanjio rezultat na konačnih 1:2.

Centrometal je stigao do pobjede u Pribislavcu

Bratstvo je u Jurovcu savladalo Dinamo iz Palovca rezultatom od 5:2. Štrok dovodi goste u vodstvo u 16. minuti, da bi Jambrović u 25., Haček u 30., Padarić u 33. i Sakač u 36. minuti preokrenuli rezultat na 4:1. Nađ u 58. minuti smanjuje vodstvo domaćina na 4:2, dok Radiković u 90. minuti pogotkom postavlja konačni rezultat utakmice.

Jedinstvo je u Gornjem Mihaljevcu ostvarilo važnu pobjedu protiv Dubravčana, bilo je 3:0. Wakayama u 16. i 20. te Sačer u 30. minuti bili su strijelci za domaćina, s time da su gosti igrali od 48. minute sa igračem manje jer im je isključen Andrlon.

Rezultati 27. kola: Nedelišće-Sloga/Š 3:1, Bratstvo (SV) – Graničar 1:2, Venera – Međimurec 3:1, Polet – Centrometal 1:2, Croatia – Omladinac 2:4, BSK – Sloga (Č) 3:1, Trnava – Podturen 1:3, Bratstvo (J) – Dinamo 5:2, Jedinstvo – Dubravčan 3:0.