Rukomet: Međimurje poraženo od Gorice

U Ligi za ostanak rukometne Premijer lige Međimurje je u 2. kolu kod kuće poraženo od Gorice 28:37. Nakon 10. minute bilo je 5:8, a nakon 20. minute 10:13. Čakovčani su pri kraju prvog poluvremena došli na samo gol zaostatka, a poluvrijeme završava 16:18.

Nakon desetak minuta Gorica opet bježi na pet razlike. U 50. minuti bilo je 26:31. Do kraja susreta Čakovčani padaju i zabijaju samo dva gola, gosti su šest puta tresli mrežu i završili susret visokom pobjedom 37:28.

Kod Međimurja Barić je zabio 6 golova, Martinčević 5, Krajner, Mišević i Petek 4, Horvatić 3 i Sklepić 2. Na golu je Kovačević obranio 5 lopti, Matučec 4 i Hajdarović 1. Kod gostiju Laljek je zabio 11 golova, a Sokolić 8.

Mlada čakovečka ekipa ima izuzetno zgusnut raspored u vikendu koji je pred nama i doslovno igraju utakmice do iznemoglosti. Prva ekipa u subotu gostuje kod Marine Kaštele, a u nedjelju kod Varteksa.