Nogomet: Jutarnje pobjede Spartaka, Čukovca i Graničara

U jutarnjem susretu 1. MNL Sloga je u Čakovcu pred 150 gledatelja ugostila Spartak iz Male Subotice. Gosti su slavili 1:0 golom kojeg su dali pri kraju prvog poluvremena.

Čukovec je na svom terenu dočekao Trnavu iz Goričana. Iako su gosti dva puta vodili na kraju su poraženi 3:2. Prvi dio dobili su gosti 0:1. Čukovec u nastavku izjednačuje na 1:1, a Trnava drugim golom opet ima prednost 1:2. Do kraja susreta Čukovčani zabijaju dva gola i slave 3:2.

Spartak protiv Sloge slavio pobjedom 1:0

U 2. MNL istok u Novakovcu su igrali Graničar i Drava iz Donjeg Mihaljevca. Domaćin je pobijedio 2:1. Prvo poluvrijeme završilo je 1:1. U drugom poluvremenu Novakovčani zabijaju gol vrijedan tri boda.

Do sada je odigrano jedanaest susreta Međimurskih nogometnih liga. U popodnevnom terminu od 16:30 sati još će se odigrati preostalih 25 utakmica te međimurski derbi 3. HNL sjever u kojem će se sastati Graničar Kotoriba i Nedelišće.