DONOSIMO REZULTATE

NOGOMETNA NEDJELJA Međimurec visoko pobijedio Podturen!

Provjerite rezultate nedjeljnih utakmica na međimurskim travnjacima

Nogometna nedjelja, po idealnim uvjetima za igru, donijela je mnogo uzbuđenja 1. međimurskoj te u obje druge međimurske lige.

Nedjeljni derbi 19. kola 1. međimurske lige između Međimurca i Podturna završio je pomalo neočekivanom visokom pobjedom domaćina od 5:1. Već u 6. minuti Otsuka donosi vodstvo domaćinu, da bi u 39. minuti Kuhar povećao vodstvo domaćih na 2:0 s kojim se rezultatom odlazi na odmor.

Visoka pobjeda Međimurca protiv Podturna

U nastavku Kirić u 49. povisuje rezultat na 3:0, Otsuka u 56. na 4:0. Gosti u 76. minuti smanjuju pogotkom Božića,da bi Vuković u 79. postavio konačnih 5:1. Pred oko 250 gledatelja derbi je odlično vodio trojac Velđi, Felker, Šegović.

U ostalim utakmicama postignuti su rezultati: Trnava – Omladinac (NSR) 2:2, Bratstvo (J) – Bratstvo (SV) 3:1, Jedinstvo (GM) – Croatia 6:1.

Započelo je prvenstvo i u 2. međimurskim ligama skupina A i B.

U 2. Međimurskoj ligi skupina A postignuti su rezultati: Omladinac (DS) –Hodošan 2:3, Borac(DH)–Mladost(D) 1:2, Spartak–Radnički 3:0, Kraljevčan 38–Budućnost (P) 4:2, Jadran–Borac PMP 2:1, Drava (DM) –Mladost (I) 0:3, Vidovčan–Otok 2:0

U 2. Međimurskoj ligi skupina B rezultati nedjeljnih utakmica; Nedjelja: Budućnost (M) –Sloboda 0:0, Strahoninec-Hajduk/Š 1:3, Sokol-Mali Mihaljevec 2:2.