Jutarnji nogomet: Kotoripčanima bod, pobjede Sloge i Novakovčana

3. HNL istok: Primili gol iz dvojbenog kaznenog udarca

Graničar iz Kotoribe gostovao je u Orahovici kod Papuka. Utakmica je završila 1:1. Prvi dio dobili su Kotoripčani 1:0 golom Petra Mikulana. U drugom dijelu Papuk je zabio iz dvojbenog kaznenog udarca za konačnih 1:1.

1. MNL: Jedan, ali vrijedan

U susretu 1. MNL sastali su se Sloga Čakovec i Pušćine. U prvom dijelu nekoliko poluprigoda, no mreže se nisu tresle. Domaćini su tražili kazneni udarac u 15. minuti u situaciji koja je bila prilično diskutabilna, no sudac je pokazao da prekršaja nije bilo. Početkom drugog dijela za Čakovčane je zabio Jurica Bajzek i pokazalo se da je  taj gol vrijedan sva tri boda.

2. MNL istok: Graničar sve riješio u prvom dijelu

Proljetni dio prvenstva 2. MNL istok otvorili su u Novakovcu Graničar i Borac iz Turčišća. Domaćin je slavio 2:0 zabivši oba gola u prvom poluvremenu.