KVALIFIKACIJE ZA POPUNU 2. MNL SKUPINA «B» Budućnost u Miklavcu stekla visoku prednost

Uzvrat je na rasporedu u nedjelju u Preseki

U Miklavcu je odigrana prva kvalifikacijska utakmica za popunu 2. Međimurske lige skupina B u kojoj su se sastali Budućnost Miklavec te Bratstvo iz Preseke. Obje ekipe su natjecanje završile na 15. mjestu u svojim ligama.

Budućnost je odlično krenula u utakmicu te već u 2. minuti kapetan Alen Drk pogađa za vodstvo te se s tim rezultatom odlazi na odmor. U 51. minuti na 2:0 povisuje Luka Dodlek, a konačni rezultat 3:0 postavlja svojim drugim pogotkom Alen Drk u 66. minuti.

Uzvrat je na rasporedu u nedjelju u Preseki. Pobjednik će igrati u 2. Međimurskoj ligi skupina B, dok će poraženi postati član 3. Međimurske lige.