2. HNL Međimurje u posljednjem kolu dočekalo Solin i upisalo pirovu pobjedu

2. HNL na rasporedu je posljednje 34. kolo. Međimurje je na SRC Mladost u Čakovcu dočekalo goste iz Solina. U prvom ovosezonskom susretu u Solinu su slavili domaćini 1:0 pogotkom Ivana Durdova u zadnjoj minuti. U prvom dijelu mreža se tresla na obje strane, Niko Havelka u 13. minuti dovodi domaćina u vodstvo, a Antonio Repić u 38. minuti poravnava rezultat i s 1:1 se odlazi na odmor. Međimurje u 89. minuti zabija za pobjedu, pogodak postiže Filip Mihaljević. Međutim, pokazalo se da je to pirova pobjeda jer je i Junak upisao pobjedu i Međimurje kao posljednja ekipa svakako ispada.

Međimurje na kraju ima 34 boda i zauzimaju posljednje mjesto te ih čeka povratak u 3. HNL Sjever iz koje će ponovno pokušati izboriti povratak u drugoligaško društvo.