3. HNL SJEVER Međimurski derbi pripao Poletu

Ovim porazom Rudar se oprostio od playoffa

U Murskom Središću se igrao zaostali susret 20. kola 3.HNL Sjever, međimurski derbi između Rudara i Poleta iz Svetog Martina na Muri. Utakmica se igrala na Šuderki od 18 sati. Utakmica je bila odgođena zbog samoizolacije igrača Rudara.

Na Šuderki su se bolje snašli gosti iz Svetog Martina na Muri. Prvo poluvrijeme završava bez pogodaka, ali u 53. minuti goste u vodstvo dovodi Filip Perčić. Na 0:2 samo dvije minute kasnije povisuje Dejan Glavica. Rezultat od 0:3 u 63. minuti postavlja Karlo Težak, a konačnih 0:4 u 84. minuti postavlja Josip Brezovec

Ovim porazom Rudar se oprostio od playoffa, a u posljednjem kolu, u subotu na Šuderku dolazi posljednjeplasirani Podravac iz Virja.

Polet na rasporedu ima susret u subotu u Đurđevcu kod Graničara, te odgođeni susret s Varteksom. Polet se ovom pobjedom plasirao među 6 najboljih ekipa, odnosno playoff.