Odbojka: Totovec i Centrometal izborili finale kupa

U dvorani Aton u Nedelišću odigrani su polufinalni susreti međimurskog odbojkaškog kupa. U prvom susretu sastali su se Totovec i druga ekipa Centrometala.

Totovec je slavio 3:0 i opravdao ulogu favorita, no do pobjede je došao u neizvjesna tri seta.

Prvi set dobili su 26:24. U drugom setu druga ekipa Centrometala je imala minimalnu prednost, no pali su u završnici i Totovec slavi 25:22.

Treći set Totovec otvara s 4:0 i izgledalo je da je Centrometal bez motivacije. No uskoro su se probudili, vratili se u rezultatsko izjednačenje, no završnica opet odlazi na stranu Totovca koji slavio kao i u prvom setu 26:24 za konačnu pobjedu 3:0.

U drugom susretu prvoligaš Centrometal je pobijedio drugoligaša Nedelišće 3:0. Po setovima je rezultat bio 25:19, 25:18 i 25:16.

Susret za treće mjesto između Nedelišća i druge ekipe Centrometala te finale u kojem će se sastati Totovec i Centrometal igrat će se 7. siječnja u Atonu.