Karatisti Globusa osvojili dvije medalje u Sloveniji

U subotu, 17. prosinca karatisti Globusa nastupili su na 39. međunarodnom karate turniru u Trbovlju, Slovenija.

U jakoj međunarodnoj konkurenciji od 430 natjecatelja iz 11 država (Austrija, Crna Gora, Češka, Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Italija, Makedonija, Njemačka, Slovačka, Slovenija, Srbija) karatisti Globusa osvojili su dvije vrlo vrijedne medalje:

2. mjesto i srebrnu medalju osvojio je Sven Kraljić u kategoriji učenici borbe -43kg

3. mjesto i brončanu medalju osvojila je Sara Rajher u kategoriji učenice borbe +40kg

Nastupili su još Miljenko Novaković (osvojio je 5. mjesto u kategoriji borbe kadeti +70kg), Lucija Ružaj i Zoja Vizinger. Natjecatelje je na natjecanju vodio trener Mladen Vizinger i njihov pouzdani vozač i pratitelj Igor Kraljić.