u-17 reprezentacije

FOTO Poraz Hrvatske: U Čakovcu Slovačka slavila s 1-0, zaigrao i Međimurec Karlo Lukman

Nakon što su prije nekoliko dana u Nedelišću remizirale s 2-2, mlade U-17 reprezentacije Hrvatske i Slovačke danas su na stadionu Mladosti u Čakovcu odigrale i drugu prijateljsku utakmicu.

Ovog puta bolji su bili gosti s minimalnih 1-0, a strijelac odlučujućeg pogotka bio je Javorček u 53.minuti utakmice. Naši su čak dvaput gađali okvir gola, pa je Vrbančić u 75.minuti pogodio stativu, a Živković, u posljednjim trenucima susreta, gredu.

U redovima hrvatske reprezentacije i ovog je puta, potkraj susreta, minutažu dobio Karlo Lukman iz Belice, igrač NK Varaždina.