Rukomet: I Gorica lako s Međimurjem

U 13. kolu rukometne Premijer lige Međimurje je gostovalo kod Gorice i poraženo je 43:31. Na početku susreta držali su se Čakovčani prvih petnaestak minuta kada je rezultat bio 6:5 za domaćina. Gorica radi seriju 4:0 i već je 10:5 u 20. minuti.

U 26. minuti Međimurje zaostaje samo tri gola kod rezultata 14:11. Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 18:14. Početak drugog dijela pripao je domaćinima koji su napravili seriju 8:2 i otišli na deset golova viška. Bilo je 26:16 u 38. minuti. Bilo je sedam razlike kod 32:25 i 36:29, no do kraja susreta Gorica je čuvala visoku prednost i zasluženo pobijedila 43:31.

U čakovečkim redovima Luka Barić zabio je 13 golova, Marinero Martinjak 7, Davor Varga 4, Neven Martinčević i Karlo Zadravec 3, Dario Horvatić 1. Benjamin Kovačević imao je 9 obrana, a Matija Matučec 4. Kod Gorice Dario Vozab je 14 puta bušio čakovečku mrežu. U 14. kolu slijedi još jedno gostovanje, ovog puta kod Buzeta.