FOTO Prva županijska liga: Osmica BSK-a, Poletu (P) gostujući bodovi, Venera krenula pobjedom

U subotu su odigrana dva susreta Prve međimurske nogometne lige i u nedjelju preostalih šest. Počela je prvenstvena nogometna sezone 2020./2021. Narednog vikenda županijskim prvoligašima pridružuju se drugoligaši i trećeligaši.

U Maloj Subotici Spartak je dočekao Polet Pribislavec. Prvi dio završio je bez golova. Polet je bio uspješniji u nastavku i golovima Ladića i Deglina slavio je 2:0.

Samo je Polet uzeo sva tri gostujuća boda u nedjelju

U Štrigovi su se sastali Sloga i Kraljevčan 38 Donji Kraljevec. Gosti su postignuli dva gola u prvom dijelu, domaćin dva u drugom pa je na kraju bilo 2:2.

U Belici je BSK ugostio Trnovec. Beličanci su bili raspucani, u svakom poluvremenu su postignuli po četiri gola i demolirali goste 8:0.

Visoka pobjeda BSK-a

U Svetom Jurju na Bregu Venera je imala prvoligašku premijeru protiv Draškovca. U srazu bivših drugoligaša i novih prvoligaša Venera je slavila 2:1. Gostu su poveli u prvom dijelu, a domaćin je preokrenuo rezultat u nastavku.

Venera je došla do premijerne prvoligaške pobjede

U Oporovcu su igrali Galeb i Dubravčan. Prvo poluvrijeme je završilo 1:0. U nastavku svaka ekipa postiže po gol za konačnih 2:1.

Galeb je na domaćem terenu pobijedio Dubravčan

U Cirkovljanu su igrali Naprijed i Trnava Goričan. Na kraju 2:2 i svakome po bod.

Kako liga ima 17 klubova u prvom kolu je slobodno bilo Bratstvo iz Jurovca.

Prva međimurska nogometna liga, 1. kolo: subota Hodošan – Jedinstvo (GM) 1:4, Graničar (K) – Podturen 3:0. Nedjelja: Naprijed – Trnava 2:2, Spartak – Polet (P) 0:2, Sloga (Š) – Kraljevčan 38 2:2, BSK – Trnovec 8:0, Venera PMP – Draškovec-Geothermae 2:1, Galeb – Dubravčan 2:1. Bratstvo (J) je slobodno.

DRUGE I TREĆA ŽUPANIJSKA LIGA KREĆU NARDNOG VIKENDA

II. MEĐIMURSKA LIGA skupina A 1. kolo u 17:30 sati: subota, 08.08.2020. Bratstvo (P) – Drava (K). Nedjelja, 09.08.2020. Mladost (I) – NŠ Međimurje-Čakovec, Mladost (D) – Jadran, Radnički – Otok, Drava (DM) – ČSK, Borac (DH) – Budućnost (P), Omladinac (DS) – Vidovčan, Borac PMP – Croatia.

II.  MEĐIMURSKA LIGA skupina B 1. kolo u 17:30 sati: subota, 08.08.2020. Donji Koncovčak – Pobjeda, Plavi – Bratstvo (SV), Hajduk (B) – Strahoninec, Hajduk (Š) – Omladinac (M). Nedjelja, 09.08.2020.Zasadbreg 77 – Sloboda (S), Mura – Mali Mihaljevec, Budućnost (M) – Sokol, Sloboda (M) – Vučetinec.

III.  MEĐIMURSKA LIGA 1. kolo u 17:30 sati: subota, 08.08.2020. Napredak – Mladost (S) Nedjelja, 09.08.2020. Dubrava – Torpedo, Parag – Jedinstvo (NSD) igra se u Novom Selo na Dravi, Dinamo (Ž) – Pušćine. Graničar (N) je slobodan.