Čakovečki gimnastičari ponovno izvrsni u Zagrebu

Šest zlata na posljednjoj provjeri prije finala

Čakovečki gimnastičari i gimnastičarke gostovali su u subotu 12. studenog u Zagrebu na IV kolu Kupa Hrvatske u sportskoj gimnastici, a domaćin je bio Gimnastički klub “Novi Zagreb”. Broj naših natjecatelja koji su nastupili je bio još veći nego prije tri tjedna, jer su se ostalima pridružili neki pojedinci oporavljeni od ozljede, i ekipa Juniorki u C programu.

Ukupno je nastupilo više od 110 natjecatelja, a naši mali gimnastičari polučili su sljedeće rezultate:

U kategoriji mlađih kadetkinja “C” ekipa u sastavu Josipa Kovač (15), Janja Debelec (22), Eva Kljaić (17), Ema Šoštarić (24), Valentina Zver (20), Paula Simon (21) i Barbara Deelost (19) osvojila je 3. mjesto.

U kategoriji Kadetkinja “C” nastupila je Ema Halabarec i osvojila 9. mjesto. Ekipa Juniorki C u satavu Kocijan Lena (5), Karla Kovačić (6), Zver Lara (7) i Ovčar Marta (8) osvojila je 1. mjesto.

U kategoriji seniorki C program nastupile su Julija Bek (2. mjesto) i Marija Zadravec (3. mjesto).

Kod gimnastičara ostvareni su sljedeći rezultati:

Kadeti D program, Luka Sedmak 1. mjesto.

Juniori D program, Aleksandar Balaž 1. mjesto.

Mlađi kadeti C program, Patrik Hajdarović 1. mjesto.

Kadeti C program, David Đuran 3. mjesto i Lovro Đud 5. mjesto.

Kadeti B program, Vuk Antonio 1. mjesto i Damir Hajdarović 2. mjesto, i Juniori B, Leon-Leonardo Ružić 1. mjesto.

Gimnastičarima i gimnastičarkama je ovo natjecanje bilo posljednja provjera prije finala državnog prvenstva, koje će se održati 26. i 27. studenog u SGC Aton u Nedelišću, a treneri Marija Jurak, Tanja Delladio, Matija Novak i Damir Fotak itekako su zadovoljni kako forma vježbača raste prije najvažnijeg natjecanja ove godine. Natjecanje su sudili Vlatka Mikulčić i Damir Fotak.