Čakovečki gimnastičari izvrsni u Zagrebu

U subotu 22. listopada u dvorani “Zagrebačkog tjelovježbenog društva – Sokol”, održano je III. Kolo Kupa Hrvatske u sportskoj gimnastici. U kategoriji mlađih kadetkinja “C” ekipa u sastavu Josipa Kovač, Janja Debelec, Eva Kljaić, Ema Šoštarić, Valentina Zver, Paula Simon i Barbara Deelost osvojila je 3. mjesto.

U kategoriji Kadetkinja “C” nastupila je Ema Halabarec i osvojila 11. mjesto, seniorka “C” Julija Bek je u svojoj kategoriji osvojila izvrsno 2. mjesto.

Nakon djevojčica nastupili su i dječaci, te ostvarili sljedeće rezultate: juniori “D”; Aleksandar Balaž 1. mjesto, mlađi kadeti “C”; Patrik Hajdarović 1. mjesto, Kadeti “C”; David Đuran 1. mjesto i Lovro Đud 6. mjesto, Kadeti “B” Damir Hajdarović 2. mjesto, juniori “B” Leon-Leonardo Ružić 1. mjesto. Treneri Marija Jurak, Matija Novak i Damir Fotak bili su zadovoljni ostvarenim rezultatima.

Sljedeći nastup gimnastičari imaju 12. studenog, također u Zagrebu. Natjecanje su sudili Vlatka Mikulčić, Tanja Delladio i Damir Fotak.