Jutarnji nogomet: Slavili Sloga, Čukovec i Eko

U prvom današnjem jutarnjem susretu u 1. MNL Sloga je u Čakovcu pobijedila Mladost iz Ivanovca 2:1. Poluvrijeme je završilo 1:0. Mladost je izjednačila, a Sloga drugim golom uspjela osvojiti sva tri domaća boda.

U Čukovcu je domaćin bio bolji od Naprijeda iz Cirkovljana 4:1. Prvi dio je završen rezultatom 1:1. U drugom poluvremenu Čukovčani zabijaju tri gola za uvjerljivu pobjedu.

U 3. MNL istok Eko je u Svetom Križu očekivano pobijedio Radnički iz Gardinovca 5:1. Prvi dio domaćini su dobili 3:1. Ovom pobjedom i dalje su na prvom mjestu s 25 bodova, a ako se kriza Napretka nastavi danas u Dekanovcu kod Mladosti tada će Eko steći i veću bodovnu prednost pred pratiteljima.

Sve ostale utakmice počinju u 15:30 sati osim susreta 3. HNL sjever Graničar Kotoriba – Mladost Prelog koji počinje u 15:00 sati.