ODBOJKA

GOSTUJUĆI PORAZ Centrometalu set u Rijeci

Odbojkaši Centrometala nisu uspjeli doći do bodova kod drugoplasirane Rijeke.

U 14. kolu Superlige Centrometal je gostovao kod Rijeke. Riječani su drugi na tablici i bili su izraziti favorit ovog susreta, no međimurski odbojkaši dali su sve od sebe, ali nisu uspjeli izbjeći poraz.

Prvi set dobio je domaćin 25:23. Uzvraća Centrometal 22:25 i u setovima je 1:1. Napeti je bio treći set, ali ipak sama završnica pripada Riječanima 26:24. U četvrtom setu pada međimurska ekipa i domaćin ima prednost 11:2 pa 17:6. Pri kraju seta je 22:9 i na kraju set završava 25:11 i domaćin slavi pobjedu 3:1.

U 15. kolu u subotu u 18:00 sati Centrometal je domaćin Sisku.

U 2. ligi kod odbojkašica Štrigova je pobijedila Lepoglavu 3:0. Po setovima je bilo 25:20, 25:20 i 25:19. Štrigova je 2. na tablici s 19 bodova. U nedjelju u 1. B ligi Kaštel gostuje kod Vrbovca, dok u 2. ligi kod odbokaša Plavi gostuju kod Sheefta.