Gimnastika: Filipova ocjena višeboja 84.497

Čakovečki gimnastičar Filip Ude nastupio je na Svjetskom prvenstvu u Tokiju. Ocjena višeboja mu je 84.497 čime je osvojio 53. mjesto u trenutnom plasmanu.

Ocjene po spravama bile su: tlo 12.446, konj s hvataljkama 13.433, karike 13.833, preskok 14.996, ruče 13.733 i preča 14.066.

Vodeći u višeboju je Japanac Kohei s ocjenom 92.256, dok na konju s hvataljkama gdje se Filip nadao finalu vodeći Mađar Berki ima ocjenu 15.866.

Filip Ude osvojio konačno 58. mjesto

U kvalifikacijama višeboja Ude je osvojio konačno 58. mjesto s rezultatom 83.497. Svih šestoro hrvatskih gimnastičara završilo je nastup u Japanu bez finala i bez olimpijske norme.

Eventualno se to još ne odnosi na Marija Možnika, ako ipak nastupi u finalu, a za sada je druga rezerva.