Karate: Žetva medalja u Slavonskom Brodu

Dana 24. rujna je u Slavonskom Brodu održan 18. Memorijalni karate cup. Sudjelovalo je 600 natjecatelja iz Slovačke, Bosne i Hercegovine i Hrvatske. U toj jakoj konkurenciji, naime na natjecanju je bila cijela slovačka reprezentacija, karatisti Male Subotice odnjeli su pregršt
medalja.

Tin Hrgović je u kategoriji učenika iznad 42 kilograma osvojio 1. mjesto, a zlato je osvojio i Mihael Sirc u kategoriji učenika do 38 kilograma. Broncu u učenicima su osvojili Dominik Murković do 30 kilograma te Fabijan Muršić i David Kolarić do 42 kilograma. U uzrastu mlađih
kadeta Fabijan Muršić je osvojio 3. mjesto kao i Maria Murković u mlađim kadetkinjama do 40 kilograma. Vilim Muršić je u kadetima do 52 kilograma osvojio također broncu.

Braća Muršić u finalu Splita

U Splitu pak je 25. rujna u nedjelju održan međunarodni kup Splita na kojem su nastupili Vilim i Fabijan Muršić. Na natjecanju je sudjelovalo 400 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske, a braća Muršić su u kategoriji mlađih kadeta do 36 kilograma porazili svu konkurenciju i u
finalu je Vilim pobijedio i osvojio 1. mjesto, a Fabijan 2. mjesto.

Svaki od njih je do finala odradio po 3 borbe u kojima su protivnike pobjeđivali s velikom bodovnom razlikom. Fabijan Muršić je osvojio i 2. mjesto u učenicima do 38 kilograma. Rezultati s natjecanja puno govore o radu trenera u klubu, a i djece koja se bezrezervno trude i čiji su rezultati s natjecanja na natjecanje sve bolji i bolji.