Nogomet: Gostujuća pobjeda Vidovčana, remi u Svetom Križu

Odigrana su dva jutarnja susreta u Međimurskim nogometnim ligama. U 2. MNL istok Graničar je u Novakovcu dočekao Vidovčan iz Donjeg Vidovca. Gosti su bili uspješniji pobijedivši 2:0 s oba pogotka u drugom poluvremenu.

U 3. MNL istok Eko je u Svetom Križu bio domaćin Omladincu iz Držimurca Strelca. Zanimljiv susret završio je podjelom bodova 3:3. Gosti su bolje otvorili susret i nakon dvadesetak minuta poveli. Probijen je desni bok, a prizemni ubačaj nije bilo teško ubaciti u gol za 0:1.

Gol Omladinca za 0:1

Gosti zabijaju i gol za 0:2, da bi pri kraju prvog dijela Eko smanjio na 1:2. U drugom dijelu potpuni preokret domaćina koji je poveo 3:2. Omladinac je ipak snašao snage za još jedan gol i podjelu bodova 3:3.

Domaćinu su poništena dva gola, prema njihovim riječima regularna. Svi ostali susreti počinju u 16:00 sati.

Dok su se igrači i navijači Eka i Omladinca borili za bodove nekih pedesetak metara od igrališta svoj mir na ribnjaku Mičigen našlo je nekoliko ribiča i posjetitelja. Nije ih smetalo ni vikanje igrača ni buka navijača u uživanju na jesenskom suncu.