Filip Škvorc matirao Kelavu

Oba Međimurca u hrvatskom prvoligašu, Nogometnom klubu Lokomotiva počela su današnju utakmicu protiv GNK Dinama iz Zagreba. Utakmica se odigrala pred dvije tisuće gledatelja. Satelitski klub zagrebačkog Dinama poveo je upravo pogotkom Filipa Škvorca iz Peklenice!

Rijetko tko u posljednje vrijeme u hrvatskom prvenstvu zabija odličnom mladom vrataru Dinama, Ivanu Kelavi. Među rijetkima se našao i naš Filip Škvroc.

Iako je Dinamo stvorio više prilika, u 26. minuti nakon proboja Bule po desnoj strani, vraća loptu u sredinu gdje je bio sam Filip Škvorc. Škvorc odlično prima loptu i šalje je u sam gornji desni kut pored nemoćnog Kelave.

Mamić je sigurno na trenutak požalio što je Filipa poslao iz Dinama u Lokomotivu na kaljenje.

Do poluvremena Dinamo je izjednačio na 1:1 pogotkom Beqiraja glavom u 41. minuti. Raspoloženi Beqiraj koji je nakon odlaska Cice Kranjčara iz crnogorske nogometne reprezentacije opet dobio poziv u prvu vrstu, kao da je dobio veliki poticaj. I u 50. minuti zabija za 1:2 nakon asistencije Sammira.

I Filip i Dino Škvorc su odigrali svih 90+ minuta za NK Lokomovitu u domaćem porazu od GNK Dinama.

LOKOMOTIVA: Mitrović – Samateh, D. Škvorc, Komorski, Mesarić – Poljak, Brozović, Pivarić – Peko, Antolić – Bule. Trener: Mario Tot.

DINAMO: Kelava – Vrsaljko, Vida, Tonel, Šimunić – Badelj, Leko – Kovačić, Sammir, Ibanez – Rukavina. Trener: Krunoslav Jurčić.