Slavlje Čakovca protiv Križevaca, poraz Graničara iz Kotoribe

U susretu 3. HNL sjever Čakovec je dočekao Križevce. Već nakon desetak minuta domaćin je poveo 2:0. U posljednjoj minuti prvog dijela euro – gol za veliku prednost Čakovčana 3:0. U drugom poluvremenu još po tri gola na svakoj strani za konačni rezultat 6:3.

Stotinjak tisuća vjernika iz različitih krajeva Hrvatske i izvan nje hodočastili su danas na središnji ovogodišnji program u čast Predragocjene Krvi Isusove u jubilarnoj 600. obljetnici čuda Svete Krvi u Ludbregu.

Među posjetiteljima u Ludbregu danas su bili i nogometaši Graničara iz Kotoribe koji su gostovali kod Podravine.

Domaćin je slavio 5:1. U prvom dijelu Podravina je povela, Graničar je preko Dražena Hertelendija izjednačio. Na samo kraju prvog poluvremena Podravina zabija za minimalnu prednost. U drugom dijelu tri gola domaćina za na kraju uvjerljivu pobjedu 5:1.