BREZJE Veterani nadoknadili četiri gola manjka

U prijateljskom nogometnom susretu u Brezju su u nedjelju na dan mjesnog proštenja igrali seniori i veterani Hajduka.

Seniori i veterani Nogometnog kluba Hajduk Brezje u nedjelju su odigrali prijateljski susret koji je završio bez pobjednika 4:4. Kako se i očekivalo tempo su u susretu diktirali provtimci iz seniorske ekipe koji su postignuli četiri gola u prvom dijelu.

No veterani koji su igrali u kombiniranoj ekipi potpomoguti nekolicinom mlađih igrača do poluvremena su smanjili na 4:1. Tako je redove veterana primjerice pojačao načelnik Općine Sveti Juraj na Bregu Anđelko Nagrajsalović.
U drugom dijelu uporan je bio veteranski sastav i kako je susret odmicao minutu po minutu prednost seniora se smanjivala i utakmica je završila 4:4. Fer, korektan, prijateljski susret koji je poslužio druženju i odigran je u takvom ozračju.
Da se doda malo dramatike susretu brzinski je dogovoreno da se otpucaju jedanaesterci jer netko mora pobijediti. Tu su ipak u seriji od tri udarca uspješniji bili seniori. Nitko se ni time ni rezultatom nije previše zamarao, važnije je bilo treće poluvrijeme nakon susreta…