KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA

Pušćine i Rudar bez pobjednika, gostujuća pobjeda Međimurca i poraz Sloge (Č)

Pušćine i Rudar su u međimurskom derbiju odigrali 1:1.

U međimurskom derbiju Pušćine i Rudar su završili 1:1 gostujućim golom u prvom poluvremenu i domaćim u nastavku.

Novi Marof je poražen od Međimurca 1:4. Poluvrijeme je bilo 0:2.

Dubravka Zagorac je pobijedila Slogu Čakovec 2:1. Poluvrijeme je bilo 2:0, slogaši su smanjili u 65. minuti na 2:1. Primili se jeftine golove, teško postižu golove i to ih je opet koštalo poraza.

4. liga: subota Polet (SMnM) – Nedelišće 4:1, Mladost Komet – Nedeljanec 3:4, Omladinac (NSR) – Bednja 0:10, Podravina – Dinamo (D) 3:2, Varteks – Jalžabet 5:2, nedjelja Pušćine – Rudar 1:1, Novi Marof – Međimurec 1:4, Dubravka Zagorac – Sloga (Č) 2:1.

1. ŽNL: Gostujuća petarda Palovčana

Četiri prvoligaška susreta igrana su u subotu i četiri u nedjelju. Kraljevčan 38 i Sloga (Š) odigrali se bez golova 0:0. Jedinstvo (GM) je došlo do vrijedne pobjede nad Mladosti (SM) 2:1.

Bratstvo (J) je kod kuće uvjerljivo poraženo od lidera Dinama (P) 1:5. BSK je poražen od Spartaka 1:2 golovima u drugom poluvremenu.

BSK je poražen kod kuće od Spartaka

1. ŽNL: subota Polet (P) – Galeb 3:1, Centrometal – Graničar (K) 2:1, Sloboda (S) – Trnava 2:0, Podturen – Hodošan 1:4 /u Murskom Središću/, nedjelja Kraljevčan 38 – Sloga (Š) 0:0, BSK – Spartak 1:2, Jedinstvo (GM) – Mladost (SM) 2:1, Bratstvo (J) – Dinamo (P) 1:5.

2. ŽNL skupina A: Dubravčanu derbi i jesenski naslov

U velikom jesenskom derbiju igranom u Donjoj Dubravi Dubravčan je pobijedio Draškovec 2:0. Novom pobjedom Dubravčan je osigurao jesenski naslov jer sada ima pet bodova više od Draškovca.

Dubravčanu pobjeda i jesenska titula

Drava (K) je pobijedila Vidovčana 2:1, dok je Croatija bila bolja od Radničkog 4:1. ČSK je bio bolji od Budućnosti (P) 3:1 nakon što je poluvrijeme završilo 1:1.

U ovom kolu su i gosti imali uspjeha. Mladost (I) je poražena od Naprijeda 2:4, posljednja Mladost (D) od Jadrana 2:3 i Borac (DH) od Omladinca (DS) 3:5.

U Ivanovcu poraz Mladosti od Naprijeda

2. ŽNL skupina A: Drava (K) – Vidovčan 2:1, ČSK – Budućnost (P) 3:1, Dubravčan – Draškovec-Geothermae 2:0, Mladost (I) – Naprijed 2:4, Mladost (D) – Jadran 2:3, Borac (DH) – Omladinac (DS) 3:5, Croatia – Radnički 4:1, Borac PMP – Drava (DM) 1:1.

2. ŽNL skupina B: Šestica Brezovčana protiv Miklavčana

Na igralištu Hrastje u Brezju uvjerljiva pobjeda Hajduka nad Budućnosti iz Miklavca 6:1. Poluvrijeme je bilo 2:0. Zanimljivo je da je Fegeš za domaćina ušao u 57. minuti pa je u dvije minuta postignuo dva gola i još dodao treći za hat – trick u 88. minuti.

Tri gola za tri boda jesenskog prvaka Trnovca

Trnovec je bio bolji od Plavih 3:1, Strahoninec od Jedinstva (NSnD) 2:1 i Omladinac (M) protiv Hajduka (Š) 5:0.

Dva susreta završila su neriješeno. Pobjeda i Mali Mihaljevec odigrali su 2:2 te Mura i Donji Koncovčak 1:1.

2. ŽNL skupina B: subota Sokol – Venera PMP 1:0, Bratstvo (SV) – Sloboda (M) 1:1, nedjelja Hajduk (B) – Budućnost (M) 6:1, Trnovec – Plavi (Pek.) 3:1, Pobjeda – Mali Mihaljevec 2:2, Omladinac (M) – Hajduk (Š) 5:0, Strahoninec – Jedinstvo (NSD) 2:1, Mura – Donji Koncovčak 1:1.