KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA

Pobjede Pušćina, Međimurca i Poleta (SMnM)

Polet (SMnM) bio je efikasan s čak sedam golova u Nedeljancu.

U 4. nogometnoj ligi imali smo dva međimurska susreta. Međimurec je pobijedio Dinamo (D) 1:0. Jedini gol postignuo je Marko Škeljo iz slobodnog udarca u 88. minuti.

Pušćine je pobijedio Mladost Komet 2:1. Poluvrijeme je bilo bez golova 0:0. Domaćin je poveo, gost poravnao. Drugi gol Pušćina bio je dovoljan za sva tri boda. Nedeljanec je poražen od Poleta (SMnM) 2:7. Poluvrijeme je bilo 0:3.

4. liga: subota Omladinac (NSR) – Podravina 1:3, Rudar – Varteks 1:2, Nedelišće – Sloga (Č) 2:0, nedjelja Pušćine – Mladost Komet 2:1, Međimurec – Dinamo (D) 1:0, Nedeljanec – Polet (SMnM) 2:7, Bednja – Novi Marof 6:0, Jalžabet – Dubravka-Zagorac 0:0.

1. ŽNL: Osmica Mladosti (SM)

Pola lige igralo je svoje susrete u subotu, a pola u nedjelju. Trnava je poražena od Centrometala 1:2. Poluvrijeme je bilo 0:1. Na početku drugog dijela je odmah 1:1, no gosti još jednim golom uzimaju puni plijen. Mladost (SM) je demolirala BSK čak 8:1. Poluvrijeme je bilo 4:1.

Graničar (K) i Sloga (Š) odigrali su 3:3. Poluvrijeme je bilo 1:2. Domaćin u nastavku vodi 3:2, no Sloga trećim golom dolazi do boda. Galeb je poražen od Spartaka 1:2.

1. ŽNL: subota Sloboda (S) – Kraljevčan 38 4:2, Podturen – Bratstvo (J) 2:1, Hodošan – Jedinstvo (GM) 6:0, Dinamo (P) – Polet (P) 1:2, nedjelja Trnava – Centrometal 1:2, Mladost (SM) – BSK 8:1, Graničar (K) – Sloga (Š) 3:3, Galeb – Spartak 1:2.

2. ŽNL skupina A: Dubravčan siguran u gostima

Svi susreti ove lige igrani su u nedjelju. Omladinac (DS) poražen je od lidera Dubravčana 0:4. Već je poluvrijeme bilo 0:3. Croatija je pobijedila Dravu (K) 2:1, a Borac (T) je bio bolji od Borca (DH) 1:0 golom pri kraju susreta.

Drava (DM) je pobijedila Mladost (D) 3:0, dok je Radnički poražen od Mladosti (I) 0:2. Jadran i ČSK odigrali su nepopularnih 0:0. Naprijed je porazio Vidovčana 5:2, a Draškovec je s minimalnih 1:0 bio bolji od Budućnosti (P).

2. ŽNL skupina A: nedjelja Croatia – Drava (K) 2:1, Borac PMP – Borac (DH) 1:0, Drava (DM) – Mladost (D) 3:0, Radnički – Mladost (I) 0:2, Omladinac (DS) – Dubravčan 0:4, Jadran – ČSK 0:0, Naprijed – Vidovčan 5:2, Draškovec-Geothermae – Budućnost (P) 1:0.
2. ŽNL – skupina B: Venera i Trnovec bez pobjednika

Nakon tri subotnja susreta u nedjelju je odigrano pet preostalih utakmica. Mura i Hajduk (B) odigrali su neriješeno 0:0 kao i u derbiju Venera i Trnovec 1:1.

Sloboda (M) je bila sigurna protiv Sokola 4:0, dok je Jedinstvo (NSnD) poraženo kod kuće od Pobjede 0:2. Mali Mihaljevec je bio bolji od Plavih 3:2. Poluvrijeme je bilo 2:2 i domaćin je s golom u drugom dijelu na kraju slavio.

2. ŽNL – skupina B: subota Bratstvo (SV) – Strahoninec 3:0, Donji Koncovčak – Omladinac (M) 3:3, Hajduk (Š) – Budućnost (M) 3:2, nedjelja Mura – Hajduk (B) 0:0, Sloboda (M) – Sokol 4:0, Jedinstvo (NSD) – Pobjeda 0:2, Venera PMP – Trnovec 1:1, Mali Mihaljevec – Plavi (Pek.) 3:2.

3. ŽNL: Zasadbreg i dalje stopostotan

Tri susreta igrana su u subotu i tri u nedjelju. Dubrava je poražena od Zasadbrega 2:4. Iako su Sivičani na poluvremenu vodili 2:1 lider je u nastavku preokrenuo rezultat i došao do nove pobjede.

Parag je poražen od Zebanca 1:3. Poluvrijeme je bilo 0:2. Otok je bio bolji od Graničara (N) 3:2.

3. ŽNL: subota Međimurje-Čakovec – Dinamo (Ž) 6:3, Napredak – Torpedo 0:0 prekid u 14. minuti, Bratstvo (P) – Vučetinec 1:3, nedjelja Dubrava – Zasadbreg 77 2:4, Parag – Zebanec 1986 1:3, Otok – Graničar (N) 3:2. Mladost (S) je slobodna.