TROFEJ NEDELIŠĆA

Centrometal poražen od Varaždina

U prvoj utakmicu Trofeja Nedelišća Varaždinci su pobijedili odbojkaše Centrometala rezultatom 2:1.

Sve utakmice na turniru igraju se u tri seta, rezultat može biti 3:0 ili 2:1. U momčadi Centrometala nije bilo Zelenike i Palinkaša. Na drugoj strani Varaždinci su nastupili u najjačem sastavu.

Prvi set je Centrometal stalno imao malu prednost do sredine seta. Nakon toga su se odvojili i bez većih problema dobili taj set 25:19. Drugi set Varaždinci su dugo vodili. Pred kraj seta Centrometal je poveo 19:18, imali su i 22:21. No niz grešaka i loših odluka doveo je Varaždince do osvajanja seta 25:23.

Osokoljeni Varaždinci poveli su treći set sa četiri poena prednosti. Pred kraj seta opet je Centrometal stigao, ali i opet jako loše odigrao završnicu. Završilo je 25:22 za goste. Domaći svojim pristupom i neborbenošću bolje nisu niti zaslužili, donosi Facebook OK Centrometal.

U subotu se igraju još tri utakmice te u nedjelju dvije, a raspored i satnicu pogledajte u nastavku.