DRAVA KURŠANEC nije izašla na drugo poluvrijeme

Tijekom subote imali smo šest nogometnih utakmica u županijskim nogometnim ligama. Međimurje trećeligaški susret igra u nedjelju u 18:00 sati na stadionu Mladosti kada u posljednjem 30. kolu ugošćuje Đakovo Croatiju, dok se kompletno kolo 4. HNL skupina Čakovec – Varaždin igra u nedjelju od 17:30 sati.

U 1. županijskoj nogometnoj ligi u subotu su igrali Hodošan i Dinamo Palovec. Domaćin je bio bolji 3:1. Poluvrijeme je bilo 1:0. U nastavku je Hodošan poveo 2:0 pa Palovčani smanjuju na 2:1. Hodošan trećim golom za 3:1 potvrđuje domaće bodove.

Trica Hodošana za tri boda

U 2. županijskoj ligi – skupina A prvak Kraljevčan 38 je dočekao Dravu iz Kuršanca. Do poluvremena je bilo 12:0 s time da su gosti počeli s desetoricom igrača, a u 35. minuti dvojica su izašla pa su gosti prvo poluvrijeme dovršili s osmoricom igrača. Tijekom poluvremena su javili delegatu Darku Jambroviću da imaju još četvoricu ozlijeđenih te da ne mogu nastaviti utakmicu. Kraljevčan je ovom golijadom probio stotinu postignutih golova i trenutno ih ima na kontu 102 i pobjedom u posljednjem kolu žele ostati na stopostotnom proljetnom učinku.

U Donjem Kraljevcu se igralo samo jedno poluvrijeme

U drugoligaškom susretu skupine B u Štrukovcu su igrali Hajduk i Plavi Peklenica. U ovom susretu pobjednika nije bilo, svakome po gol i bod i na kraju 1:1.

U 3. županijskoj nogometnoj ligi igrana su tri susreta. Vučetinec je bio domaćin Draškovcu. Gosti su slavili 0:1 golom iz kaznenog udarca u drugom poluvremenu.

U Gornjem Kraljevcu su igrali Napredak i Bratstvo Preseka. Domaćin je došao do četvrte prvenstvene pobjede slavljem 3:0 s dva gola u prvom dijelu i jednim u nastavku.

Međimurje – Čakovec je ugostilo Mladost iz Selnice. Susret je završio podjelom bodova 1:1.

3. HNL istok: nedjelja u 18:00 sati Međimurje – Đakovo Croatia.

4. HNL: nedjelja u 17:30 sati Sloga (Č) – Polet (SMnM), Rudar – Dinamo (D), Sloboda (S) – Nedelšće, Međimurec – Jalžabet, Plitivca (G) – Pušćine, Podravina – Mladost Komet, Zelengaj – Nedeljanec i Bednja – Novi Marof.

1. ŽNL: četvrtak Trnava – Centrometal 4:4, subota Hodošan – Dinamo (P) 3:1, nedjelja u 17:30 sati Sokol – Graničar (K), Polet (P) – Omladinac (NSR), Galeb – BSK, Sloga (Š) – Jedinstvo (GM), Podturen – Mladost (SM), Spartak – Naprijed.

2. ŽNL skupina A: četvrtak ČSK – Borac PMP 3:2, subota Kraljevčan 38 – Drava (K) 12:0 prekid u 45. minuti, nedjelja u 17:30 sati Budućnost (M) – Croatia, Jedinstvo (NSD) – Dubravčan, Radnički – Omladinac (DS), Budućnost (P) – Mladost (I), Jadran – Vidovčan. Mladost (D) je slobodna.

2. ŽNL skupina B: subota Hajduk (Š) – Plavi (Pek.) 1:1, nedjelja u 17:30 sati Strahoninec – Zasadbreg 77, Mura – Pobjeda, Donji Koncovčak – Bratstvo (SV), Bratstvo (J) – Venera PMP, Mali Mihaljevec – Omladinac (M), Sloboda (M) – Trnovec, Hajduk (B) – Šenkovec.

3. ŽNL: subota Vučetinec – Draškovec-Geothermae 0:1, Napredak – Bratstvo (P) 3:0, Međimurje-Čakovec – Mladost (S) 1:1, nedjelja u 17:30 sati Parag – Otok, Drava (DM) – Dinamo (Ž), Torpedo – Borac (DH).