SLOGA ČAKOVEC gubila pa uvjerljivo pobijedila

U prijepodnevnom terminu u Čakovcu su prvenstveni susret igrali Sloga i Plitvica Gojanec. Uoči susreta slogaši su bili 13. s 23 boda, a Plitvica posljednja sa 17 bodova.

Gosti su bolje krenuli i poveli 0:1 u otvaranju susreta u 10. minuti, gol možete pogledati u nastavku.

Sloga je na brzinu preokrenula rezultat u svoju korist. Baksa u 22. minuti glavom postiže gol za 1:1, a u 29. minuti nakon ubačaja Bakse Antonović šalje loptu u suprotne rašlje za 2:1 što je i rezultat prvog poluvremena.

U 55. minuti drugi gol Bakse za 3:1 i potvrda pobjede stiže u 75. minuti kada Fučko daje gol za 4:1.

Domaći trener Tihomir Blažeka nam je o susretu rekao: ‘Bili smo bolji i kontrolirali smo utakmicu. Iako su gosti poveli brzo smo preokrenuli rezultat, a nakon što smo došli do prednosti 4:1 susret smo zatvorili i utakmicu lagano priveli kraju.’

4. HNL: subota Polet (SMnM) – Pušćine 6:1, Nedelišće – Jalžabet 6:1, Bednja – Sloboda (S) 4:0, Zelengaj – Rudar 3:0, Nedeljanc – Podravina, nedjelja u 10:00 sati Sloga (Č) – Plitvica (G) 4:1, u 17:00 sati Dinamo (D) – Mladost Komet, Novi Marof – Međimurec.

1. ŽNL: subota Polet (P) – Dinamo (P) 1:7, nedjelja u 17:00 sati Galeb – Sokol, Sloga (Š) – Hodošan, Trnava – Graničar (K), Podturen – Omladinac (NSR), Spartak – BSK, Naprijed – Jedinstvo (GM), Mladost (SM) – Centrometal.

2. ŽNL skupina A: subota Kraljevčan 38 – Omladinac (DS) 4:2, nedjelja u 17:00 sati Radnički – Croatia, Budućnost (P) – Jedinstvo (NSD), Jadran – Budućnost (M), ČSK – Mladost (I), Borac PMP – Vidovčan, Drava (K) – Mladost (D). Dubravčan je slobodan.

2. ŽNL skupina B: subota Donji Koncovčak – Zasadbreg 77 0:3, Sloboda (M) – Bratstvo (SV) 1:2, Šenkovec – Plavi (Pek.) 1:3, nedjelja u 17:00 sati Bratstvo (J) – Mura, Hajduk (Š) – Strahoninec, Mali Mihaljevec – Pobjeda, Hajduk (B) – Venera PMP, Trnovec – Omladinac (M).

3. ŽNL: subota Napredak – Vučetinec 3:1, Međimurje-Čakovec – Parag 17:0, nedjelja u 17:00 sati Drava (DM) – Otok, Torpedo – Draškovec-Geothermae, Borac (DH) – Dinamo (Ž) i Mladost (S) – Bratstvo (P).