NEDELIŠĆE i Trnovec odigrali neriješeno

U 24. kolu II. HRL Sjever rukometaši Nedelišća na svom su terenu odigrali 30:30 te osvojili jedan bod protiv rukometaša Trnovca. Utakmica višegodišnjih rivala uvijek je bila zanimljiva i neizvjesna pa je tako bilo i ovaj put.

Od početka se igralo gol za gol do rezultata 10:10. Trnovec tada radi par kontri i na poluvrijeme odlazi sa četiri gola prednosti, rezultatom 14:18.

Početkom drugog dijela Nedelišće igra odlićno obranu. Odlični golmani Obadić i Jarni, efikasni Farkaš (10 golova) u napadu stižu rezultat i rade razliku 28:25.

U završetku utakmice prava drama. Nedelišće zadnju minutu vodi 30:29, a Trnovec ima napad. Suce nećemo previše spominjati, ali dosuđuju sporni sedmerac za Trnovec koji gosti koriste i na kraju utakmica završava rezultatom 30:30. Slijedeće subote u 19 sati Nedelišće je opet domaćin ekipi Zagorice.

Igrali su golmani Obadić, Jarni, igrači Bakšaj 4, J. Zebec 2, Bakač 3, Raguž, Topličanec, Farkaš 10, Car, Goričanec, Škvorc 5, Bratković 2, M. Zebec 4. Trener N. Buvač.