SLOGA Čakovec i Jalžabet bez pobjednika

U jutarnjem susret 4. HNL u Čakovcu su Sloga i Jalžabet odigrali 1:1. Domaćin je poveo golom Obadića u 25. minuti, a gosti su poravnali u 70. minuti i tako je ostalo do kraja.

Trener Sloge Tihomir Blažeka nam je nakon susreta rekao: ‘Bitna utakmica za obje ekipe. Prvo poluvrijeme odigrano je dosta oprezno, a mi smo iskoristili jednu njihovu grešku i poveli. Gosti su bili bolji kroz cijeli susret i u drugom dijelu su oni iskoristili jednu našu grešku. Obje ekipe su imale još prigoda i za pobjedu, no na kraju vjerujem da možemo biti zadovoljni i mi i oni.’

4. HNL: subota Polet (SMnM) – Dinamo (D) 2:2, Rudar – Međimurec 1:, Sloboda (S) – Plitvica (G) 2:1, Zelengaj – Podravina, nedjelja u 10:00 sati Sloga (Č) – Jalžabet 1:1, u 16:30 sati Nedeljanec – Nedelišće, Novi Marof – Pušćine, Bednja – Mladost Komet.

1. HNL za žene: Katarina Zrinski – Neretva 0:0, Trnava – Pregrada

3. HNL istok: BSK – Međimurje

1. ŽNL: subota Dinamo (P) – Jedinstvo (GM) 5:1, Omladinac (NSR) – Mladost (SM) 2:0, Hodošan – Spartak 2:2, Polet (P) – Trnava 2:5, nedjelja u 16:30 sati BSK – Centrometal, Graničar (K) – Naprijed, Sokol – Podturen, Galeb – Sloga (Š).

2. ŽNL – skupina A: nedjelja u 16:30 sati Croatia – Vidovčan, Mladost (I) – Mladost (D), Omladinac (DS) – Drava (K), Dubravčan – Borac PMP, Budućnost (M) – ČSK, Jedinstvo (NSD) – Kraljevčan 38, Budućnost (P) – Jadran. Radnički je slobodan.

2. ŽNL – skupina B: subota Bratstvo (SV) – Trnovec 0:2, Donji Koncovčak – Mali Mihaljevec 1:1, nedjelja u 16:30 sati Zasadbreg 77 – Plavi (Pek.), Venera PMP – Omladinac (M), Pobjeda – Šenkovec, Strahoninec – Hajduk (B), Mura – Sloboda (M), Bratstvo (J) – Hajduk (Š).

3. ŽNL: subota Vučetinec – Borac (DH) 0:6, Napredak – Međimurje-Čakovec 3:8, nedjelja u 16:30 sati Otok – Dinamo (Ž), Draškovec-Geothermae – Bratstvo (P), Parag – Mladost (S) /igra se u Selnici/, Drava (DM) – Torpedo.