POBJEDA Kaštela 2 u Nedelišću

U dvorani NGC Aton u Nedelišću odigrana je utakmica 19. kola 3. odbojkaške lige – Sjever između ŽOK Nedelišće Elting 2 i ŽOK Kaštel 2 iz Pribislavca. Slavile su gošće iz Pribislavca sa sigurnih 3:0, po setovima 20:25, 17:25, 8:25.

Kaštelanke kreću maksimalno ozbiljno i odmah na početku se postavjaju kao favoriti ove utakmice. Vrlo brzo dolaze do prednosti 5-6 poena, što lako održavaju do kraja prvog seta.

Drugi set se nastavlja u istom ritmu gdje domaće igračice puno griješe, što kvalitetnije Kaštelanke odmah kažnjavaju.Trener Kaštela 2 daje priliku svim igračicama iz zapisnika ,a one mu se odužuju dobrom igrom i završavaju set 17:25.

U trećem setu domaće igračice jednostavno nisu imale odgovor na odličan servis Kaštelanki,koje ostavljaju svoje protivnice na 8 poena. Zaslužena pobjeda Kaštela 2 sa 3:0.

ŽOK Nedelišće Elting 2: Rebeka Škrobar, Ana Šaranec, Nina Mošmondor, Karla Škvorc, Viktorija Latica Lesar, Patricija Van, Lorena Novak, Nika Germek, Viktorija Barlović, Hana Pospiš, Lana Horvat. Trenerica Patricija Novak.

ŽOK Kaštel 2: Lucija Nađ, Leda Peršak, Mirjam Varga, Melani Kanižaj, Ria Horvat, Laura Frančić, Mirna Kamenić, Anja Đuranić, Azra Jelenić, Ira Pucko, Anja Šmitran, Elena Kosir. Trener Marko Obadić.