KUP Sve četiri gostujuće pobjede

U seniorskom nogometnom četvrtfinalu Kupa sve četiri gostujuće pobjede i samo jedan gol domaćina. Sloga Čakovec je poražena od Nedelišća 1:2. Gosti su poveli, domaćin izjednačio pa su gosti opet poveli do kraja poluvremena. U nastavku mreže miruju i Nedelišće je u polufinalu.

Trnava je u Goričanu poražena od Rudara 0:1. U prvom dijelu bez golova, u nastavku gol Rudara dostatan za polufinale.

Zasadbreg 77 je poražen od Mladost Kometa 0:4 s dva gola u svakom poluvremenu. U prvom dijelu dvostruki strijelac je bio Davor Balent, a u drugom Adrian Radiković.

Sloboda je u Slakovcu poražena od Međimurja 0:6. Čakovčani su postigli dva gola u prvom dijelu i dok je domaćin ostao bez snage još četiri u nastavku susreta.

Polufinalni parovi su Nedelišće – Rudar i Mladost Komet Prelog – Međimurje, a domaćin prve utakmice se određuje ždrijebom.

Kup MNS za seniore, četvrtfinale:
Sloga (Čakovec) – Nedelišće 1:2
Trnava – Rudar 0:1
Zasadbreg 77 – Mladost Komet (Prelog) 0:4
Sloboda (Slakovec) – Međimurje 0:6

Kup MNS za seniore, polufinale (domaćinstvo prvog susreta se određuje ždrijebom):