‘TOTALNA KRAĐA’ i ‘ubijanje volje za nogometom’

U susretu 1. HNL za žene Viktoria je u Slavonskom Brodu pobijedila Trnavu iz Goričana 3:2. Naše nogometašice su ogorčene nakon utakmice u kojoj su dobile čak dva crvena kartona i ukupno šest žutih kartona.

Prvo poluvrijeme dobila je Trnava 0:1. U nastavku prema riječima naših igračica ‘totalna krađa’ i ‘sudac im ubija volju za nogometom’ i domaćin je poveo 3:1 pa Trnava smanjuje na 3:2 i rezultat se ne mijenja te nogometašice iz Goričana ostaju i dalje bez bodovnog učinka.

Nastojat ćemo doći do videa ovog susreta i pokazati vam sve sportne detalje.

1. HNL žene: Viktorija – Trnava 3:2
Strijelci: 0:1 Korpar ’21, 1:1 Zdunić ’62, 2:1 Zdunić ’72, 3:1 Kurkutović ’76, 3:2 Korpar ’85