BADMINTON Čakovec ugostio seniore i veterane

U subotu u dvorani II. OŠ Čakovec u organizaciji Badmintonskog kluba Međimurje Čakovec održan je 1. Savezni turnir za seniore i veterane Hrvatskog kupa 2018. Na turniru seniora nastupilo je 25 igračai igračica iz šest klubova Hrvatske, a među seniorska ekipa domaćina pod vodstvom trenerice Emilije Talan. U konkurencji veterana nastupilo je 30 igrača i igračica iz devet klubova Hrvatske, a među njima i veteranska ekipa našeg kluba. Voditelji natjecanja bio je Filip Mikolaj.

U konkurenciji seniora pobjedu je ostvario Luka Ban. Poredak naših: 4. Luka Grubić, 5. Matija Hranilović, 7. Filip Bel i 13. Borna Vadlja. U konkurenciji seniorki pobjedu je ostvarila Dora Drvodelić. Poredak naših: 4. Karmela Vadlja, 5. Emilija Talan i 7. Laura Horvat.

U konkurenciji muških parova pobjedu je ostvario naš par Luka Vlahek / Matija Hranilović pobijedivši u finalu drugi naš par Danijel Zadravec / Filip Bel 2:1 (23:21, 19:21,21:11). U borbi za treće mjesto naš par Luka Grubić / Borna Vadlja izgubili su 2:1 (21:10,15:21, 21:19) od para Luka Ban / Josip Megčlić.

U konkurenciji ženskih parova pobjedu je ostvario par Lucija Trgovac / Dora Drvodelić. Treće mjesto i brončanu medalju osvojile su naša Emilija Talan s Dubrovčankom Mijom Čerjan pobijedivši naš par Laura Horvat / Karmela Vadlja 2:0.

U konkurenciji veterana +35 prvo mjesto osvojio Antonio Lovrić. U konkurenciji veteranki +35 prvo mjesto osvojila je Maja Žubrinić, a naša Bisera Zadravec osvojila je brončanu medalju.

U konkurenciji muških parova veterana +35 prvo mjesto osvojio je par Antonio Lovrić / Marjan Vugrinec pobijedivši u finalu naš par Danijel Zadravec / Filip Vadlja 2:1.

U konkurenciji parova veteranki +35 prvo mjesto osvojio je par Lidija Petrinović / Nina Kovačić. U konkurenciji mješovitih parova +35 prvo mjesto i zlato osvojio je naš par Danijel Zadravec / Bisera Zadravec, a drugi naš par Radovan Petrović / Sanja Majsen osvojii su 4. mjesto.

U konkurenciji veterana +45 prvo mjesto osvojio je Marjan Vugrinec, a naš Filip Vadlja osvojio je 5. mjesto. U konkurenciji muških parova veterana +45 prvo mjesto i zlato osvojio je naš par Danijel Zadravec / Filip Vadlja, a par Radovan Petrović / Rajko Bel osvojio je 5. mjesto. U konkurenciji mješovitih parova +45 prvo mjesto osvojio je par Sandi i Lidija Šaban.

U konkurenciji veterana +55 prvo mjesto osvojio je Zdenko Mihetec pobijedivši u finalu našeg Rajka Bela 2:0. Poredak ostalih naših: 5. Antun Hranilović i 6. Damir Špiranec.

U konkurenciji parova veterana +55 pobjedu je ostvario par Zdenko Mihetec / Neven Tadej pobijedivši u finalu našeg Rajka Bela i Zagrepčana Damira Skorupa 2:0. Brončanu medalju osvojio je naš par Antun Hranilović / Damir Špiranec.

Klub zahvaljuje sponzorima i pokroviteljima na pomoći u uspješnoj organizaciji turnira: generalni sponzor: Croatia osiguranje Zagreb, zlatni sponzori: Grubić zastupanje u osiguranju Čakovec, Vizija Nedelišće, MCS Strahoninec, Perutnina Ptuj Pipo Čakovec, Konplast Pušćine, Međimurske vode Čakovec, Eko Međimurje Šenkovec i Bioinstitut Čakovec, srebrni sponzori: PPM Čakovec, GO Studio P Nedelišće, Strojobravarski obrt Kolar Strahoninec i Senko Štefanec te brončani sponzori: Žvorc graditeljstvo Čakovec, Vodoinstalateri Balog Strahoninec, Sitotisak Pomor Čakovec, Pizzeria Šut Nedelišće i Rampel Šenkovec. Pokrovitelji: Grad Čakovec, II. OŠ Čakovec, ZSU Grada Čakovca i ZSUISMŽ.