POBJEDE Katarine Zrinski, Nedelišća i Mladost Kometa

U 1. HNL za žene Katarina Zrinski je pobijedila Pregradu 2:1. Poluvrijeme je bilo 1:0 golom Sare Klarić iz slobodnog udarca u 31. minuti. Klarić u nastavku podiže na 2:0 još jednim golom iz slobodnog udarca u 50. minuti, a gošće uspijevaju nakon toga smanjiti rezultat. Čakovčanke su ovom pobjedom preskočile Pregradu na tablici.

1. HNL za žene: Katarina Zrinski – Pregrada 2:1, Viktorija – Trnava.

3. HNL istok: nedjelja Oriolik – Međimurje

4. HNL: Minimalne pobjede domaćina

U 4. HNL u Oporovcu je Mladost Komet pobijedila Slobodu Slakovec 1:0 golom Radikovića u 85. minuti nakon kornera.

Mladost Komet – Sloboda Slakovec

Nedelišće je u 88. minuti nakon ubačaja iz kornera postignulo gol, a strijelac je bio Pintarić te je donio domaću pobjedu nad Bednjom 1:0. Obje ekipe su imale dobre prigode tijekom susreta, ali susret je odlučio kasni gol domaćina. Od 57. minute gosti su bili s igračem manje.

4. HNL skupina Čakovec – Varaždin: subota Nedelišće – Bednja 1:0, Mladost Komet – Sloboda (S) 1:0, Podravina – Plitvica (G) 0:3, nedjelja u 16:30 sati Međimurec – Polet (SMnM), Dinamo (D) – Sloga (Č), Pušćine – Zelengaj, Jalžabet – Rudar, Nedeljanec – Novi Marof.

1. ŽNL: U Macincu bez pobjednika

Centrometal i Hodošan su odigrali 1:1. Prvi dio završava bez golova. Domaćin je poveo 1:0 u 70. minuti, a gosti odmah nakon toga izjednačuju na 1:1 za podjelu bodova.

1. ŽNL: subota Centrometal – Hodošan 1:1, nedjelja u 16:30 sati Trnava – Dinamo (P), Podturen – Sloga (Š), Spartak – Galeb, Naprijed – Polet (P), Mladost (SM) – Sokol, Jedinstvo (GM) – Graničar (K), BSK – Omladinac (NSR).

2. ŽNL skupina A: Trica Kraljevčana

U Donjem Kraljevcu pobjeda Kraljevčana nad Jadranom 3:0. Prvi dio bez golova, a u nastavku dva gola Dine Novaka i jedan Martina Tisaja za domaća tri boda.

Kraljevčan – Jadran

2. ŽNL skupina A: subota Kraljevčan 38 – Jadran 3:0, nedjelja u 16:30 sati ČSK – Budućnost (P), Borac PMP – Radnički, Drava (K) – Jedinstvo (NSD), Mladost (D) – Budućnost (M), Vidovčan – Dubravčan, Mladost (I) – Omladinac (DS). Croatia je slobodna.

2. ŽNL skupina B: Bez pobjednika u Šenkovcu

U jedinom subotnjem susretu 2. ŽNL skupina B Šenkovec i Donji koncovčak odigrali su bez pobjednika 2:2.

2. ŽNL skupina B: subota Šenkovec – Donji Koncovčak 2:2, nedjelja u 16:30 sati Mali Mihaljevec – Zasadbreg 77, Sloboda (M) – Hajduk (Š), Hajduk (B) – Bratstvo (J), Trnovec – Mura, Omladinac (M) – Strahoninec, Plavi (Pek.) – Pobjeda, Venera PMP – Bratstvo (SV).