KAŠTEL slavio kod Ivanca

U dvorani OŠ Ivanec odigrana je utakmica 13. kola 2. A odbojkaške lige centar između ŽOK Ivanec i ŽOK Kaštel Pribislavec. Odličan susret te sigurna pobjeda Kaštelanki 3:1. Cijeli susret protekao je u odličnoj igri obje ekipe.

U prvom setu od početka Kaštelanke vode 12:6 i 17:9, ali borbene domaće dostižu prednost kod 20:20, ali nisu imale snage za preokret, već Kaštelanke osvajaju prvi set 25:22. Drugi set počeo je u odličnoj igri Kaštelanki i poslije vodstva 13:10 i 21:14 osvajaju drugi set 25:16.

Treći set domaće igračice kreću od početka seta odlučnije i odvajaju se na 8:12 te nedostižnih za Kaštelanke 17:23 i osvajaju treći set 19:25. Četvrti set domaće igračice nisu mogle parirati iskusnijim Kaštelankama te osvajaju set 25:15

Susret je protekao u velikoj podršci navijača ŽOK Kaštela. Nakon 13. kola Kaštelanke su vodeći sastav lige s 32 boda, imaju 11 pobjeda uz jedan poraz i set razlika 35:8. Sljedeći susret ŽOK Kaštel Pribislavec domaćin je u subotu 24. veljače OK Kitro Varaždin odgođeni susret 8. kola, a u nedjelju 25. veljače gostuju u Štrigovi kod OK Štrigova.

ŽOK Ivanec: Brlenić Maja, Bratković Sara, Hudolenjak Simona, Rogina Doroteja, Habek Barbara, Videc Andrijana, Mežnarić Ana, Grudenić Karla, Hudoletnjak Erikka, Džida Bernarda. Trener Ivan Hrg.
ŽOK Kaštel: Dina Sabol, Tija Budiša, Matea Knezić, Ljerka Herman, Inka Varga, Ema Frančić, Mailinda Vnuk, Mirna Kamenić, Iva Bulović, Darina Ivačić. Trener Marko Obadić.

U međimurskom ogledu dramatike nije nedostajalo, a Štrigova je na kraju pobijedila Nedelišće Elting 3:2. Prva dva seta dobivaju domaće igračice 25:15 i 25:20. Nedelišće se vraća u iduća dva seta 22:25 i 21:25. Odlučujući peti set dobivaju domaće igračice 17:15. U 14. kolu Nedelišće Elting dočekuje Bjelovar, a kako smo već ranije naveli Štrigova će igrati s Kaštelom.