VELIKI USPJEH Kristina Dudek brončana u Istanbulu!

U Istanbulu se održava 23. seniorsko Prvenstvo Balkana u atletici na kojem nastupa 20-ak hrvatskih atletičara. Među njima su i dvije Međimurke, Kristina Dudek i Tajana Židov.

Nedavno smo pisali o uspjehu Kristine Dudek koja je na mitingu u Beču postavila osobni rekord koji sada iznosi 54,20 i tim rezultatom zauzela 2. mjesto. Kristina je niz uspjeha, a u međuvremenu je proglašena i najboljom sportašicom Varaždina za 2017. godinu, nastavila i u Istanbulu.

U utrci na 400 metara je u vrlo jakoj konkurenciji osvojila broncu s vremenom 55,00, iza Tamare Salaški iz Srbije i Marie Belibasaki iz Grčke. Kristina nam se javila iz dalekog Istanbula.

– Bila je ovo teška utrka za mene. Trčala sam slabije od nedavnog osobnog rekorda, no medalja je tu i ja sam presretna, rekla nam je Kristina. Čestitke na odličnom uspjehu!