SLOGA ČAKOVEC povela pa poražena

U 15. kolu 4. HNL poraz Sloge Čakovec u prijepodnevnom terminu od Novog Marofa 2:3. Za slogaše je odlično počelo i golovima Bakse u 6. minuti i Kosaleca u 12. minuti rezultat je 2:0.

No do poluvremena je već 2:2, a strijelci za goste bili su Beloša u 19. minuti i Martan u 36. minuti. U drugom dijelu gol vrijedan tri boda za goste je postignuo još jednom Martan u 67. minuti.

Što se tiče međimurskih klubova polusezona je gotova, poslijepodne se još igraju susreti Plitvica Gojanec – Jalžabet i Bedenja – Nedeljanec pa ćemo imati konačnu jesensku tablicu.

4. HNL: subota Međimurec – Mladost Komet 1:2, Sloboda Slakovec – Pušćine 2:2, Rudar – Nedelišće 2:2, Podravina – Polet (SMnM) 0:0, Zelengaj – Dinamo Domašinec 3:1, nedjelja Sloga Čakovec – Novi Marof 2:3, u 13:30 sati Plitvica Gojanec – Jalžabet, Bedenja – Nedeljanec.

1. HNL žene: subota Katarina Zrinski – Rijeka 0:3, nedjelja u 13:30 sati Trnava – Agram.

3. HNL istok: subota Đakovo Croatia – Međimurje 0:3.

1. ŽNL: subota Polet (Pribislavec) – BSK 1:1, Hodošan – Graničar (Kotoriba) 1:2, nedjelja u 13:30 sati Spartak – Dinamo (Palovec), Podturen – Naprijed, Trnava – Mladost (Sveta Marija), Sloga (Štrigova) – Centrometal, Galeb – Jedinstvo (Gornji Mihaljevec), Sokol – Omladinac (Novo Selo Rok).

2. ŽNL skupina A: subota ČSK – Croatia 5:0, Kraljevčan 38 – Borac PMP 1:1, nedjelja u 13:30 sati Dubrava – Drava (Kuršanec), Jadran – Mladost (Dekanovec), Budućnost (Podbrest) – Vidovčan, Radnički – Mladost (Ivanovec), Jedinstvo (Novo Selo na Dravi) – Omladinac (Držimurec Strelec), Budućnost (Miklavec) – Dubravčan.

2. ŽNL skupina B: subota Sloboda (Mihovljan) – Šenkovec 2:1, Hajduk Vindija (Štrukovec) – Omladinac (Mačkovec) 3:2, Donji Koncovčak – Venera PMP 0:5, nedjelja u 13:30 sati Hajduk (Brezje) – Zasadbreg 77, Mali Mihaljevec – Trnovec, Bratstvo (Jurovec) – Plavi (Peklenica), Mura – Bratstvo (Savska Ves), Strahoninec – Pobjeda.