KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA Pobjede Dinama (D) i Pušćina, Kraljevčan 38 prvak

U 1. HNL za žene Agram je bio bolji od Katarine Zrinski 4:0. U derbiju začelja igrali su klubovi bez bodova, Marjan i Trnava. Nogometašice iz Goričana poražene su 3:0. Golove su primili u 10, 78. i 89. minuti, a zadnjih desetak minuta odigrale su s igračicom manje.

1. HNL žena: nedjelja Agram – Katarina Zrinski 4:0, Marjan – Trnava 3:0.

4. HNL: Pobjede Dinama (D) i Pušćina

U Domašincu je Dinamo Domašinec bio bolji od Rudara 2:1. Eurogolom iz slobodnog udarca s tridesetak metara poveli su domaćini u 8. minuti i poluvrijeme je 1:0. U drugom dijelu iz kaznenog udarca domaćin dolazi do 2:0, a gosti smanjuju na 2:1 i rezultat se više nije mijenjao.

Nova pobjeda Domašinčana

Jalžabet je pobijedio Međimurca 2:1. Naša ekipa je povela, no domaćin je do poluvremena izjednačio na 1:1 pa u nastavku preokrenuo na 2:1 i osvojio sva tri boda.

Pušćine je bilo sigurno protiv Plitvice Gojanec 5:1. Poluvrijeme je bilo 2:0.

4. HNL: subota Polet (SMnM) – Sloga (Č) 2:2, Nedelišće – Sloboda (S) 2:1, Mladost Komet – Podravina 2:2, nedjelja Dinamo (D) – Rudar 2:1, Pušćine – Plitvica 5:1, Jalžabet – Međimurec 2:1, Nedeljanec – Zelengaj, Novi Marof – Bednja.

1. ŽNL: Mladost (SM) do pobjede s igračem manje

U Kotoribi su Graničar i Sokol odigrali bez pobjednika 2:2 s golovima u drugom poluvremenu. S dva gola u svakom dijelu BSK je pobijedio Galeba 4:0. Jednistvo (GM) je jednim golom po poluvremenu bilo bolje od Sloge (Š) 2:0.

Mladost (SM) je pobijedila s igračem manje

Mladost (SM) je u golijadi pobijedio Podturen 5:3. Već je poluvrijeme bilo 2:2, a domaćin je ostao s igračem manje u 40. minuti. Unatoč tome domaćin je bio efikasniji u nastavku i osvojio tri boda. Naprijed je bio bolji od Spartaka 2:1 golovima u drugom poluvremenu.

BSK je bio siguran kod kuće

1. ŽNL: subota Dinamo (P) – Hodošan 4:1, Omladinac (NSR) – Polet (P) 2:1, Centrometal – Trnava 0:0, nedjelja Graničar (K) – Sokol 2:2, BSK – Galeb 4:0, Jedinstvo (GM) – Sloga (Š) 2:0, Mladost (SM) – Podturen 5:3, Naprijed – Spartak 2:1.

2. ŽNL skupina A: Kraljevčan 38 jesenski prvak

U Kuršancu poraz Drave od Kraljevčana 38 rezultatom 0:2 s jednim golom u svakom poluvremenu čime su nogometaši iz Donjeg Kraljevca kolo prije kraja postali jesenski prvaci.

Croatia je potonula kod kuće u drugom poluvremenu od Budućnosti (M) 0:4. Dubravčan je s visokih 6:0 pobijedio Jedinstvo (NSnD), a istim je rezultatom Borac (T) ispratio ČSK 6:0. Omladinac (DS) je bio bolji od Radničkog 4:1. Vidovčan je bio bolji od Jadrana 3:2.

Šestica Borca u Turčišću

Gosti su slavili u još dva susreta. Mladost (I) je poražena od Budućnosti (P) 1:3 te Mladost (D) od Dubrave također 1:3.

2. ŽNL – skupina A: nedjelja Croatia – Budućnost (M) 0:4, Dubravčan – Jedinstvo (NSD) 6:0, Omladinac (DS) – Radnički 4:1, Mladost (I) – Budućnost (P) 1:3, Vidovčan – Jadran 3:2, Mladost (D) – Dubrava 1:3, Drava (K) – Kraljevčan 38 0:2, Borac (T) – ČSK 6:0.

2. ŽNL skupina B: Venera porazila Jurovčane

Zasadbreg 77 je izgubio kod kuće od Strahoninca 1:5. I Pobjeda je poražena kod kuće od Mure 1:3. Venera je bila bolja od dosadašnjeg lidera Bratstva (J) 2:1. Prvi dio završio je 1:1, a gol domaćina u nastavku bio je dovoljan za pobjedu.

Oba pogotka za Veneru postigao je Mario Pintarić s 11 metara

Plavi su poraženi od Hajduka (Š) 0:1 golom u prvom poluvremenu. Omladinac (M) je bio bolji od Malog Mihaljevca 2:1, a Trnovec je s uvjerljivih 5:0 ispratio Slobodu (M).

Slavlje NK Trnovca nakon uvjerljive pobjede

2. ŽNL – skupina B: subota Bratstvo (SV) – Donji Koncovčak 2:0, Šenkovec – Hajduk (B) 1:1, nedjelja Zasadbreg 77 – Strahoninec 1:5, Pobjeda – Mura 1:3, Venera – Bratstvo (J) 2:1, Plavi (Pek.) – Hajduk (Š) 0:1, Omladinac (M) – Mali Mihaljevec 2:1, Trnovec – Sloboda (M) 5:0.