KAŠTELANKAMA bod iz Varaždina

U gradskoj sportskoj dvoranu odigrana je utakmica 3. kola 2. A odbojkaške lige centar-skupina sjever između OK Kitro Varaždin i ŽOK Kaštel Pribislavec. Zanimljivi susret odigrao u sportskoj dvorani i pobjeda u 5 setova pripala OK Varaždin-Kitro 3:2.

U prvom setu izjednačene ekipe i poslije završnih napetih poena set odlazi na stranu domaćih igračica 26:24. U drugom setu Kaštelanke vode 12:8 i sigurno dobivaju set 25:21.

Treći set domaće igračice krenule su od samog početka dobro te uz puno grešaka Kaštelanki dobivaju treći set 25:17. Kaštelanke četvrti set otvaraju odlično i održavaju prednost uz odličan servis u cijelom setu te pobjeđuju četvrti set 25:19.

Odlučujući peti set Kaštelanke su povele 4:1 i održavaju prednost do promjene strana 8:7, vode 11:10, ali domaće preokretom vode 13:11 te poslije dvojbenih sudačkih odluka set i pobjeda odlazi na stranu domaćih igračica 15:12.

Ekipa ŽOK Kaštel je igrala u sastavu: Dina Šestan, Dina Sabol, Tija Budiša, Matea Knezić, Mirna Kamenić, Inka Varga, Ema Frančić, Mailinda Vnuk, Ria Horvat, Mirjam Varga, Iva Bulović, Darina Ivačić. Trener Marko Obadić.

Poslije tri kola Kaštelanke u 2. A NOL centar – skupina sjever se nalaze na 3. mjestu sa 6 bodova uz set razliku 8:5. U 4. kolu u goste dolazi sastav OK Čazma te se pozivaju svi navijači da dođu navijati u dvoranu OŠ Belica.

Ostala naša dva predstavnika su poražena kod kuće: OK NEDELIŠĆE ELTING – OK BRCKO 1:3 (23:25,28:26,6:25,17:25). OK ŠTRIGOVA – ŽOK IVANEC 0:3 (21:25,17:25,24:26). U 4. kolu igraju Brcko – Štrigova i Kitro Varaždin II – Nedelišće Elting.