STRELIČARIMA Katarine Zrinski 16 medalja u Vidovcu

Streličari Varaždinskog streličarckog kluba bili su domaćini međunarodnog dvoranskog turnira na kojem je nastupilo više od stotinu streličara iz Slovenije i Hrvatske. Iz Streličarskog kluba Katarina Zrinski Čakovec nastupilo je 22 streličara i pri tom su osvojili 16 medalja.

U stilu standardnog luka među dječacima do 12 godina zlatnu medalju osvojio je Teo Štrukelj, srebrnu medalju osvaja Vid Muškinja, a brončanu medalju Jan Zadravec. U kategoriji dječaka do 14 godina srebrnu medalju osvojio je Nikola Brezovec, dok je u kategoriji kadeta Fran Kovačić uz veliku borbu kroz čitavi turnir uspio osvojiti zlatnu medalju, a Jan Miljan je zauzeo četvrto mjesto. U kategoriji seniorki Sanela Kovačić uspjela je osvojit srebrnu medalju ispucavši pritom osobni rekord. Među veteranima Stijepan Oehler osvojio je brončanu medalju.

U stilu olimpijskog luka među dječacima do 12 godina zlatnu medalju osvojio je Mihael Trupković, srebrnu medalju Matija Talaš, dok broncu osvaja Leon Kolarić. Među kadetima Ivo Maček osvojio je srebrnu medalju. U najjačoj i najbrojnijoj kategoriji, među seniorima, Krešimir Štrukelj osvojio je srebrnu medalju, dok je veliki uspjeh postigao Tihomir Miljan osvojivši brončanu medalju. Karlo Cilar zauzeo je šesto mjesto, Mario Hegeduš zauzeo je deveto mjesto, Ivan Hajdinjak zauzeo je 15. mjesto, a Mladen Kodba 16. mjesto. Među veteranima Mihael Štebih osvojio je srebrnu medalju.

U stilu goli luk među seniorkama Mija Mance osvojila je srebrnu medalju. U stilu složenog luka među dječacima do 14 godina Štefan Granatir osvojio je zlatnu medalju. U stilu dugi luk, kategorije dječaka do 14 godina Karlo Flajšer osvojio je zlatnu medalju.