POBJEDE MEĐIMURJA, Mladost Kometa i Rudara

U 3. HNL istok gostujuća pobjeda Međimurja u Ždralovima kod Mladosti 2:1. Čakovčani su u prvom dijelu poveli 2:0 golovima Marciuša u 34. minuti i Munivrane u 42. minuti. Domaćin je smanjio pri kraju susreta, a sva tri boda putuju u Čakovec.

3. HNL istok: Mladost Ždralovi – Međimurje 1:2.

4. HNL: Minimalne pobjede Mladost Kometa i Rudara

Pred 350 gledatelja u Prelogu pobjeda Mladost Kometa nad Dinamom iz Domašinca 2:1. Golom Srake u 11. minuti domaćin vodi 1:0. Krznar vraća na 1:1 u 32. minuti. U 41. minuti gol Radikovića za 2:1 što je na kraju i konačan rezultat.

Domaća pobjeda Mladost Kometa

Na Šoderki pred oko 150 gledatelja Rudar je bio bolji od Zelengaja 1:0. Jedini gol djelo je Levačića u 66. minuti koji glavom posprema loptu u mrežu nakon ubačaja.

Sloboda Slakovec je poražena 0:1 od Bednje golom kojeg su primili u 63. minuti.

4. HNL: subota Mladost Komet – Dinamo (Domašinec) 2:1, Rudar – Zelengaj 1:0, Sloboda (Slakovec) – Bednja 0:1, Podravina – Nedeljanec 1:3, nedjelja u 15:00 sati Pušćine – Polet (Sveti Martin na Muri), Međimurec – Novi Marof, Jalžabet – Nedelišće, Plitvica (Gojanec) – Sloga (Čakovec).

1. ŽNL: Bez pobjednika u Macincu

U jedinom subotnjem susretu u Macincu su Centrometal i Dinamo Palovec odigrali 1:1. Prvi dio završio je bez golova, a početkom drugog poluvremena gosti dolaze u vodstvo. Domaća ekipa izjednačuje desetak minuta prije kraja i na kraju svakome po gol i bod.

1. ŽNL: subota Centrometal – Dinamo (Palovec) 1:1, nedjelja u 15:00 sati Mladost (Sveta Marija) – Jedinstvo (Gornji Mihaljevec), Naprijed – BSK, Spartak – Omladinac (Novo Selo Rok), Podturen – Graničar (Kotoriba), Trnava – Hodošan, Sloga (Štrigova) – Sokol, Galeb – Polet (Pribislavec).

2. ŽNL skupina A: Kraljevčan slavio kod kuće

U derbiju kola u Donjem Kraljevcu je Kraljevčan 38 bio bolji od Dubravčana 2:1. domaćin je poveo, a gost izjednačio. Do kraja prvog dijela još jedan domaći pogodak koji se pokazao odlučujućim.

Kraljevčan je bio uspješan kod kuće

2. ŽNL skupina A: subota Kraljevčan 38 – Dubravčan 2:1, nedjelja u 15:00 sati Mladost (D) – Croatia, Drava (K) – Vidovčan, Borac PMP – Mladost (I), ČSK – Omladinac (DS), Dubrava – Budućnost (M), Jadran – Jedinstvo (NSD), Budućnost (P) – Radnički.

2. ŽNL skupina B: Domaća i gostujuća pobjeda

Šenkovec je na svom travnjaku pobijedio Veneru 1:0 golom u prvom dijelu.

U Štrukovcu poraz Hajduka od Mure 0:2 s oba gola u prvom poluvremenu.

2. ŽNL skupina B: subota Šenkovec – Venera 1:0, Hajduk (Š) – Mura 0:2, nedjelja u 15:00 sati Omladinac (M) – Zasadbreg 77, Trnovec – Plavi (Pek.), Hajduk (B) – Bratstvo (SV), Sloboda (M) – Pobjeda, Mali Mihaljevec – Strahoninec, Bratstvo (J) – Donji Koncovčak.

3. ŽNL: Gostujuća šestica Žiškovčana

U 9. kolu 3. ŽNL NK NŠ Međimurje-Čakovec je pobijedilo NK Bratstvo Preseka 2:0. Strijelci u prvom poluvremenu u 13. minuti Mateo Horvat i u drugom poluvremenu u 79. minuti Nikša Novak.

Napredak je poražen od Dinama Žiškovec 3:6. Poluvrijeme je bilo 1:2.

Vučetinec je bio bolji od Paraga 6:1. Poluvrijeme je bilo 6:0, a u nastavku gosti iz kaznenog udarca postižu počasni pogodak.

3. ŽNL: subota Međimurje-Čakovec – Bratstvo (P) 2:0, Napredak – Dinamo (Ž) 3:6, Vučetinec – Parag 6:1, nedjelja u 15:00 sati Borac (DH) – Otok, Torpedo – Mladost (S) i Drava (DM) – Draškovec-Geothermae.