BORBENE KAŠTELANKE poražene u Kupu

U nedjelju je odigrana odlična odbojkaška utakmica u dvorani OŠ Belica između ŽOK Kaštel Pribislavec i OK Novi Zagreb. Iako je pobjeda otišla gostujućim igračicama 1:3 Kaštelanke su odigrale jako dobar Kup susret.

Prvi i drugi set osvojile su gostujuće igračice 20:25 i 17:25. Poslije rotacije postava u prva dva seta, treći set trener Marko Obadić pronašao je postavu koja je odigrala odličan set i dramatičnoj završnici osvojila 27:25.

Četvrti set OK Novi Zagreb krenuo je od početka seta s odličnom igrom i poslije vodstva 12:4 i 24:18, Kaštelanke borbenošću se vraćaju na 24:23, ali ne uspijevaju preokrenuti i osvojiti set. OK Novi Zagreb zasluženo je prošao u sljedeće kolo kupa regije rezultatom 3:1.

ŽOK Kaštel Pribislavec: Šestan D., Sabol D., Budiša T., Ivačić D., Knezić M., Posavec M., Varga I., Frančić E., Kamenić M., Varga M.,Bulović I., Horvat R.
OK Novi Zagreb: Bernar M., Rajković I., Josić A., Culjaga S., Rađenović L., Skolar M., Piškor V., Josić M., Suhalj A., Burić V., Pilaš M., Piškor P.